Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zdewastowany przystanek autobusowy

altPo krótkim pościgu policjanci zatrzymali w Krośnie dwóch pijanych nastolatków, którzy uczestniczyli w dewastacji przystanku autobusowego. Młodzi wandale swoją agresję wyładowali również na stojącym obok znaku drogowym. Po wytrzeźwieniu nie potrafili wyjaśnić motywów swojego postępowania.

REKLAMAW minioną niedzielę, około godz. 2, Policja została powiadomiona o dewastacji przystanku autobusowego przy ul. Chopina. Na miejscu funkcjonariusze zauważyli kilka młodych osób, które na widok radiowozu zaczęły uciekać. Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali dwóch młodych mieszkańców Krosna, w wieku 18 i 19 lat.
 
Młodzieńcy zachowywali się na tyle agresywnie, że niezbędne było użycie wobec nich środków przymusu bezpośredniego. Badanie stanu trzeźwości wykazało, w organizmach zatrzymanych odpowiednio ponad 1,2 promila i ponad 1,6 promila alkoholu. W tej sytuacji obaj wandale resztę nocy spędzili w policyjnym areszcie.
 
Jak to najczęściej bywa, po wytrzeźwieniu ich zachowanie uległo diametralnej zmianie. Ze skruchą przedstawili przebieg nocnych wydarzeń ale nie potrafili wyjaśnić, dlaczego uszkodzili przystanek i wyłamali stojący w pobliżu znak drogowy.
 
Aktualnie trwa szacowanie szkód wyrządzonych przez nastolatków oraz ustalanie szczegółów zajścia. Od wyniku tych czynności uzależniona będzie decyzja, który z nich usłyszy zarzut zniszczenia mienia. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj