KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register LoginZablokowane DK9 w Jabłonicy Polskiej i DK77 w Trześni

Policjanci pracują na miejscu dwóch wypadków, do których doszło w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim i w miejscowości Trześń w powiecie tarnobrzeskim. W Jabłonicy Polskiej ciężarówka uderzyła w busa, jedenaście osób trafiło do szpitali. W Trześni zderzyło się osobowe renault z samochodem ciężarowym. Pięć osób z renault trafiło do szpitali. Dwie drogi krajowe nr 9 i 77 są zablokowane. Wyznaczono objazdy.

REKLAMA


alt

Do pierwszego wypadku doszło po godz. 7. w Jabłonicy Polskiej w powiecie brzozowskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca ciężarówki najechał na stojącego w zatoczce busa, który zabierał pasażerów. Do szpitala przewieziono około jedenaście osób. Policjanci pracują na miejscu. Na tym odcinku droga krajowa nr 9 jest zablokowana. Policjanci kierują na objazdy.

Do drugiego wypadku doszło przed godz. 9. w Trześni w powiecie tarnobrzeskim. Policjanci ustalili wstępnie, że kierowca osobowego renault prawdopodobnie zjechał na przeciwny pas i zderzył się z ciężarówką. Do szpitala przewieziono pięć osób podróżujących renault. Droga krajowa nr 77 jest zablokowana. Objazdy wyznaczono od strony Stalowej Woli przez Zaleszany i Grębów, od strony Sandomierza na Tarnobrzeg.

KWP

  • autor: KWP

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?