Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Zaginiony 82-letni mężczyzna cały i zdrowy

W nocy (7.12) policjanci prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginionym 82-letnim mężczyzną. Po godz. 7:00. poszukiwania zakończyły się. Mężczyzna został odnaleziony i przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

REKLAMA
Około godz. 3:00 w piątek 7 grudnia do dyżurnego krośnieńskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 82-letniego mężczyzny mieszkającego w miejscowości Krościenko Wyżne. Mężczyzna w momencie zaginięcia znajdował się pod opieką córki. Wykorzystując chwilową nieuwagę opiekunki, wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku.

alt

Córka zaginionego przekazała policjantom ważne informacje dotyczące stanu zdrowia i uzasadnionych obaw o życie i zdrowie ojca w związku z jego chorobą. Również zasygnalizowała, że prawdopodobnie ojciec wyszedł z domu bez wierzchniego ubrania. - mówi starszy aspirant Beata Winiarska z krośnieńskiej policji.

Skierowani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania wspólnie z rodziną i strażakami z miejscowej OSP. Sprawdzili budynek, w którym mieszkał zaginiony i pomieszczenia gospodarcze. Przeszukali miejscowości: Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Korczyna, teren lasku Dębina i Krosna. Sprawdzono szpital i pogotowie ratunkowe w Krośnie.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony przez jednego z sąsiadów. Wezwany na miejsce ambulans pogotowia ratunkowego przewiózł mężczyznę do szpitala na badania i obserwację. - informuje Beata Winiarska.

W akcji poszukiwawczej wraz z 24 policjantami brali udział: członkowie rodziny, sąsiedzi, strażacy z OSP Krościenko Wyżne i pies służbowy, który podjął trop i doprowadził przewodnika do miejsca, w którym zaginiony został odnaleziony.

kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj