KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zaginiony 82-letni mężczyzna cały i zdrowy

W nocy (7.12) policjanci prowadzili akcję poszukiwawczą za zaginionym 82-letnim mężczyzną. Po godz. 7:00. poszukiwania zakończyły się. Mężczyzna został odnaleziony i przewieziony karetką pogotowia do szpitala.

REKLAMA


Około godz. 3:00 w piątek 7 grudnia do dyżurnego krośnieńskiej komendy wpłynęło zawiadomienie o zaginięciu 82-letniego mężczyzny mieszkającego w miejscowości Krościenko Wyżne. Mężczyzna w momencie zaginięcia znajdował się pod opieką córki. Wykorzystując chwilową nieuwagę opiekunki, wyszedł z mieszkania i udał się w nieznanym kierunku.

alt

Córka zaginionego przekazała policjantom ważne informacje dotyczące stanu zdrowia i uzasadnionych obaw o życie i zdrowie ojca w związku z jego chorobą. Również zasygnalizowała, że prawdopodobnie ojciec wyszedł z domu bez wierzchniego ubrania. - mówi starszy aspirant Beata Winiarska z krośnieńskiej policji.

Skierowani na miejsce policjanci rozpoczęli poszukiwania wspólnie z rodziną i strażakami z miejscowej OSP. Sprawdzili budynek, w którym mieszkał zaginiony i pomieszczenia gospodarcze. Przeszukali miejscowości: Krościenko Wyżne, Iskrzynia, Korczyna, teren lasku Dębina i Krosna. Sprawdzono szpital i pogotowie ratunkowe w Krośnie.

Po kilkugodzinnych poszukiwaniach mężczyzna został odnaleziony przez jednego z sąsiadów. Wezwany na miejsce ambulans pogotowia ratunkowego przewiózł mężczyznę do szpitala na badania i obserwację. - informuje Beata Winiarska.

W akcji poszukiwawczej wraz z 24 policjantami brali udział: członkowie rodziny, sąsiedzi, strażacy z OSP Krościenko Wyżne i pies służbowy, który podjął trop i doprowadził przewodnika do miejsca, w którym zaginiony został odnaleziony.

kmp

  • autor: kmp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?