KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ciepło, sucho, ze słabym północno-zachodnim wiatrem. Na początku tygodnia do 25°C

W poniedziałek i wtorek ciepło, popołudniami do 25°C. Na niebie tylko niegroźne chmury kłębiaste. W poniedziałek i wtorek ciepło, popołudniami do 25°C. Na niebie tylko niegroźne chmury kłębiaste. Fot. PixaBay

Sobotnie poranne opady deszczu były raczej przejściowym urozmaiceniem w typie pogody dominującym aktualnie. W najbliższych dniach co prawda tworzyć się będą, zwłaszcza od godzin przedpołudniowych do późnego popołudnia, chmury kłębiaste Cumulus, ale padać nie powinno. Utrzymuje się napływ mas powietrza zapewniający temperaturę lubianą chyba przez największą część społeczeństwa, bo nie jest ani za zimno, ani za gorąco. Na początku tygodnia w najcieplejszym momencie dnia notować będziemy 24°C, we wtorek niemal 25°C.

REKLAMA


W nocy z niedzieli na poniedziałek (6/7 czerwca 2021) znajdziemy się w słabo gradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Będziemy w powietrzu polarno-morskim starym. Zachmurzenie małe i umiarkowane, nad ranem przejściowo bezchmurnie. Temperatura minimalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, zmienny, przejściowo cisza. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1019 hPa i będzie bez większych zmian.

W poniedziałek w ciągu dnia (7 czerwca 2021) sytuacja baryczna nie ulegnie gruntownej zmianie. Pozostaniemy w przetransformowanej polarno-morskiej masie powietrza. Rano zachmurzenie małe, potem na ogół umiarkowane. Temperatura maksymalna od 23°C do 24°C. Wiatr słaby, północny i północno-zachodni. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa i będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

W nocy z poniedziałku na wtorek (7/8 czerwca 2021) pozostaniemy w słabo gradientowym obszarze lekko podwyższonego ciśnienia. Utrzyma się napływ przetransformowanego polarno-morskiego powietrza. Zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura minimalna od 10°C do 11°C. Wiatr słaby, z kierunków zmieniających się, przejściowo cisza. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie o północy 1019 hPa i będzie bez większych zmian.

We wtorek w ciągu dnia (8 czerwca 2021) sytuacja baryczna pozostanie bez większych zmian. Z północy wciąż napływać będzie ciepłe powietrze polarno-morskie stare. Zachmurzenie umiarkowane. Temperatura maksymalna od 24°C do 25°C. Wiatr słaby, północny i północno-zachodni. Widzialność dobra i bardzo dobra. Ciśnienie zredukowane do poziomu morza wyniesie w południe 1018 hPa i będzie się lekko wahać. Warunki biometeorologiczne korzystne.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?