KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Stop seksturystyce [FILM]

Stop seksturystyce [FILM] Materiały informacyjne i kampanijne

"Nie odwracaj wzroku" - apeluje Policja i Fundacja Dzieci Niczyje. Poprzez kampanię społeczną wspólnie zachęcają by reagować na niepokojące sytuacje, które mogą mieć związek z seksturystyką i wykorzystywaniem seksualnym dzieci.

REKLAMA


Każdego roku dzieci (tj. do 18. roku życia) na całym świecie stają się ofiarami komercyjnego wykorzystywania seksualnego - niektóre z nich są wykorzystywane prze osoby podróżujące w kraju lub poza granicami Polski. Wielu dzieciom nie udaje się pomóc, gdyż osoby, które wiedziały o sytuacji wykorzystywania dziecka nie zdecydowały się na przekazanie informacji Policji.

"Zaobserwowałeś niepokojącą sytuację? Nie odwracaj wzroku! Zgłoś!" apelują autorzy kampanii do wszystkich, którzy przebywając na wakacyjnym wypoczynku zauważą coś co może mieć związek z wykorzystywaniem dzieci w seksturystyce.

Rozpoczęła się kampania społeczna "Nie odwracaj wzroku - bądź świadomy i reaguj na przypadki wykorzystywania seksualnego dzieci w turystyce". Celem działań prewencyjnych zainicjowanych przez Biuro Prewencji i Ruchu Drogowego KGP we współpracy z Fundacją Dzieci Niczyje jest zapobieganie wykorzystywaniu seksualnemu dzieci w turystyce. Wszelkie informacje na temat kampanii można znaleźć na stronie Fundacji www.fdn.pl oraz na stronie www.stopseksturystyce.fdn.pl

Fundacja "Dzieci Niczyje" chce zapewnić każdemu dziecku bezpieczne dzieciństwo, chroni dzieci przed krzywdzeniem i pomaga tym, które doświadczyły przemocy.

red.

  • autor: red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?