KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Międzynarodowy Kongres Kobiet - Imperium Kobiet już w październiku!

  • autor: ID MEDIA
  • niedziela, 13, wrzesień 2015 16:10
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

PODKARPACIE: 17 października w prestiżowym hotelu Prezydenckim w Rzeszowie odbędzie się pełen inspiracji I MIĘDZYNARODOWY KONGRES IMPERIUM KOBIET NA PODKARPACIU. Wśród gości pojawią się kobiety biznesu między innymi z Rosji, Ukrainy i Litwy.

REKLAMA


Kongres skierowany jest do kobiet 30+, zainteresowanych rozwojem i skutecznością biznesową, pragnących zdobyć nową wiedzę, praktyczne umiejętności i nowe kontakty. Organizatorzy pragną zgromadzić wokół Kongresu panie, które chcą poznać tajniki budowania własnej marki, chcą dowiedzieć się, jak radzić sobie ze stresem podczas publicznych wystąpień, a także zrozumieć, jak ważna w budowaniu własnej kariery zawodowej jest współpraca z mediami. Prelegenci odpowiedzą na pytania, jak budować skuteczny PR własnej firmy, a także jaką rolę odgrywa nasz mózg w drodze do sukcesu!

Wśród fantastycznych prelegentów, którzy z pewnością zainspirują uczestniczki do zmiany swojego życia, znajdują się znani i cenieni trenerzy komunikacji biznesowej, eksperci z zakresu budowania kariery, coachowie, a także osoby z pierwszych stron gazet: ANDRZEJ SOŁTYSIK, JOANNA JABŁCZYŃSKA, KRYSTYNA MAZURÓWNA, ANETA TODORCZUK-PERCHUĆ, RYSZARD REMBISZEWSKI.

Kongres ma rangę międzynarodową. Wśród występujących gości pojawią się kobiety biznesu m.in. z Rosji, Ukrainy i Litwy.

- Dostrzegając ogromny potencjał Podkarpacia, pragniemy skupić w jednym miejscu wspaniałe kobiety, które chcą rozwinąć swoje skrzydła, wejść w interakcję z liderkami biznesu, wymienić się swoimi doświadczeniami i zainspirować inne osoby do zmian. Chcemy pokazać, że porażki zarówno w biznesie, jak i w naszym życiu osobistym są znaczącymi punktami zwrotnymi, dzięki którym odkrywamy nowe wartości, którym warto się poświęcić. Celem naszego Kongresu jest podkreślenie wysokiego poziomu przedsiębiorczości kobiet biznesu z Podkarpacia. Pokazać, że również w Polsce południowo-wschodniej można z sukcesem prowadzić swoje firmy - wyjaśnia Ilona Adamska, pomysłodawczyni Kongresu.

Organizatorki wydarzenia chcą, aby kongres wpisał się na stałe w kalendarz imprez na Podkarpaciu. Był miejscem, które wspiera i integruje środowisko kobiet przedsiębiorczych z całego województwa. Ale nie tylko, bowiem październikowe wydarzenie adresowane jest do pań z całej Polski.

Kongres połączony będzie z targami, podczas których wyselekcjonowane firmy zaprezentują swoje produkty i usługi. To doskonała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych i pozyskania stałych klientek.

Na zakończenie wydarzenia - pokaz mody połączony z bankietem, doskonałą muzyką i lampką wybornego szampana.

Bilety w symbolicznej cenie - 25 PLN do nabycia na www.konferencjekobiet.pl
Więcej na: facebook.com/Międzynarodowy Kongres Imperium Kobiet

Organizatorem wydarzenia jest: Agencja Wydawniczo-Promocyjna I.D.MEDIA oraz firma NADA MEDIA.

ID MEDIA

  • autor: ID MEDIA

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?