Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

W weekend rusza "Zima w regionach" TVP3 Rzeszów

W weekend rusza "Zima w regionach" TVP3 Rzeszów Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

Zima w pełni. Gdzie wybrać się na narty, sanki, łyżwy, skutery śnieżne, przejażdżki saniami lub po prostu na spacer połączony z podziwianiem piękna zimowej przyrody? Tego widzowie ogólnopolskiej TVP3 i regionalnej TVP3 Rzeszów dowiedzą się w zimowe weekendy, oglądając programy z cyklu "Zima w regionach".

REKLAMAProgram będzie realizowany z najpiękniejszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc województwa podkarpackiego. Na początek reporterzy telewizyjni zagoszczą z wizytą w Bieszczadach i na Pogórzu Przemyskim.

- W drugi weekend stycznia TVP3 Rzeszów rozpocznie realizację corocznego cyklu "Zima w regionach". Niemal w każdy weekend, aż do połowy marca, dziennikarze Telewizji Rzeszów, Ilona Małek i Marcin Pawlak będą odwiedzać atrakcyjne pod względem zimowej turystyki miejscowości województwa podkarpackiego, przedstawiać ich piękno przyrodnicze oraz osobliwości kulturowe - mówi Monika Midura z TVP3 Rzeszów. - 14 i 15 stycznia jako pierwsze zaprezentujemy wybrane zimowe atrakcje Bieszczadów i Pogórza Przemyskiego. W kolejnych odcinkach zaplanowano odwiedziny m.in. w Puławach, Dukli, Mucznem i w nazywanych zimową stolicą Podkarpacia Ustrzykach Dolnych - dodaje Midura.

- W trakcie programów pokażemy najciekawsze sposoby spędzania ferii czy urlopu, a także zrelacjonujemy duże zimowe imprezy, jak np. Bieg Żubra w Mucznem. W pierwszych odcinkach odwiedzimy stok w Przemyślu oraz potowarzyszymy biegom narciarskim w Ustrzykach Górnych. Piękno zimowych Bieszczadów będziemy podziwiać także podczas przejażdżki saniami w Wołosatem - mówi Marcin Pawlak, autor i prowadzący program "Zima w regionach".


Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

Programy będzie można zobaczyć również online na stronie www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie "TVP Bieszczady" na Platformie Hybrydowej TVP.

Najbliższe odcinki "Zimy w regionach" z Ustrzyk Górnych, Wołosatego i Przemyśla już 14 stycznia o godz. 13:05, 15:20 i 16:55 oraz w niedzielę 15 stycznia o 9:25.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj