KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Lato w regionach" TVP3 Rzeszów odwiedzi Duklę

"Lato w regionach" TVP3 Rzeszów odwiedzi Duklę Fot. archiwum UG Dukla

W niedzielę, 16 lipca TVP3 wyemituje kolejne odcinki programu "Lato w regionach" z Podkarpacia. Ekipa Telewizji Rzeszów zaprosi widzów z całej Polski do odwiedzania Dukli i okolic.

REKLAMA


Dukla, historyczne miasteczko, malowniczo położone u podnóża Góry Cergowej w Beskidzie Niskim, często nazywane jest "Wrotami Karpat". Dukla zasługuje na to, aby zatrzymać się tam na dłużej, a przynajmniej powinna być obowiązkowym przystankiem na trasie turystów zmierzających na południe Europy. W programie będzie mowa o  historii, kulturze i tradycjach tego terenu, a także całkiem nowych pomysłach na rozwój turystyki.

Telewizja Rzeszów odwiedzi zabytki w samym mieście oraz w okolicach m.in. miejsca związane z kultem św. Jana z Dukli oraz skansen łemkowski w Zyndranowej. Widzowie dowiedzą się także, jak aktywnie spędzić czas na beskidzkich szlakach pieszych, konnych i rowerowych.

Odcinki z Dukli w niedzielę (16 lipca) w TVP3 o godz. 11.15 i 16.05. Program "Lato w regionach" z Podkarpacia można oglądać także na stronie www.rzeszow.tvp.pl i na profilach społecznościowych stacji.  W sobotę o godz. 10:50 i 19.15 emitowany będzie także wyprodukowany kilka lat temu film "Dukla Wrota Karpat".

mm

  • autor: mm

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?