Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Oddaj swój głos w plebiscycie Esculap Roku!

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a także których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania. Ruszył Plebiscyt Eskulap Roku 2017. Głosować można od 31 grudnia.

REKLAMAPacjenci: "Kreujemy służbę zdrowia i doceniamy"
- Nie dziesiątki czy setki, ale tysiące głosów oddają co roku pacjenci, aby uhonorować ludzi, którym zawdzięczają swoje zdrowie, a często nawet życie. To pokazuje, że temat zdrowia jest dla mieszkańców regionu ogromnie ważny i chcą aby o nim mówiono, oczywiście sami uczestnicząc w tej komunikacji - mówi Agnieszka Pomykała z bezpłatnej Telefonicznej Infolinii Intermed, organizatora Plebiscytu.

Jedną z możliwości głosowania jest osobiste złożenie kuponu w wybranych punktach pobrań materiału do badań. Głosować można również poprzez wypełnienie kuponu z dziennika Super Nowości, lub online za pomocą strony www.plebiscyteskulap.pl/glosowanie

Głosujący okazują wdzięczność nie tylko za wiedzę medyków, ale również za lekarskie wsparcie, szacunek do pacjenta, zrozumienie i zaangażowanie, często o wiele większe niż się spodziewali.

Więcej informacji znajdziecie na plebiscyteskulap.pl

red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj