KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Oddaj swój głos w plebiscycie Esculap Roku!

Czy pacjent może mieć realny wpływ na służbę zdrowia w Polsce? Na podkarpacką na pewno. Od 17 lat jest sposób, by pokazać, jaki poziom opieki medycznej zadowala mieszkańców regionu, a także których lekarzy pacjenci cenią szczególnie. To również forma podziękowania medykom z powołania. Ruszył Plebiscyt Eskulap Roku 2017. Głosować można od 31 grudnia.

REKLAMA


Pacjenci: "Kreujemy służbę zdrowia i doceniamy"
- Nie dziesiątki czy setki, ale tysiące głosów oddają co roku pacjenci, aby uhonorować ludzi, którym zawdzięczają swoje zdrowie, a często nawet życie. To pokazuje, że temat zdrowia jest dla mieszkańców regionu ogromnie ważny i chcą aby o nim mówiono, oczywiście sami uczestnicząc w tej komunikacji - mówi Agnieszka Pomykała z bezpłatnej Telefonicznej Infolinii Intermed, organizatora Plebiscytu.

Jedną z możliwości głosowania jest osobiste złożenie kuponu w wybranych punktach pobrań materiału do badań. Głosować można również poprzez wypełnienie kuponu z dziennika Super Nowości, lub online za pomocą strony www.plebiscyteskulap.pl/glosowanie

Głosujący okazują wdzięczność nie tylko za wiedzę medyków, ale również za lekarskie wsparcie, szacunek do pacjenta, zrozumienie i zaangażowanie, często o wiele większe niż się spodziewali.

Więcej informacji znajdziecie na plebiscyteskulap.pl

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?