Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Jasionka: hala sportowa oddana do użytku

Jasionka: hala sportowa oddana do użytku Fot. archiwum gminy Dukla

Od nowego roku młodzież w Jasionce korzysta z nowej hali sportowej. obiekt był gotowy już w listopadzie ubiegłego roku, ale konieczne było jeszcze jego skontrolowanie i uzyskanie wszelkich zezwoleń.

REKLAMA8 listopada została oddana do użytku hala sportowa przy ZSP w Jasionce. Konieczne były jeszcze kontrole, między innymi odbiór budynku przez straż pożarną i sanepid oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie.

To pozwolenie gmina Dukla uzyskała pod koniec grudnia, a 2 stycznia 2018, młodzież z Szkoły Podstawowej w Jasionce po raz pierwszy ćwiczyła na nowej hali.

Hala została wyposażona w sprzęt do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego: materace, drabinki, kosze do koszykówki, bramki do piłki ręcznej, siatki i słupki do siatkówki, elektroniczną tablicę wyników i kotarę z siatki umożliwiającą, podzielenie sali na dwie części i równoległe prowadzenie zajęć oraz inny drobny sprzęt sportowy.

Wartość inwestycji to ponad dwa miliony złotych, przy czym gmina Dukla na realizację tego zadania otrzymała dofinansowanie w wysokości 44,43% wydatków kwalifikowanych w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego 2014-2020.

Ze środków własnych gmina wykonała dodatkowo zagospodarowanie placu przy obiekcie sali - chodniki, plac postojowy, tak aby młodzież i mieszkańcy mogli dogodnie z niej korzystać.

Oficjalne otwarcie hali zapowiedziano na 12 lutego.

pd
Fot. archiwum gminy Dukla

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj