KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Zima w regionach" wraca na antenę TVP3. Pierwsza emisja już w niedzielę

  • autor: mm, red.
  • czwartek, 18, styczeń 2018 13:04
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj
"Zima w regionach" wraca na antenę TVP3. Pierwsza emisja już w niedzielę Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

Telewizja Rzeszów rozpoczyna tegoroczny cykl programu "Zima w regionach"! Z jakich atrakcji na Podkarpaciu można skorzystać i dlaczego to właśnie nasz region warto wybrać planując zimowy wypoczynek? Oglądajcie ogólnopolską TVP3 i regionalną TVP3 Rzeszów w zimowe weekendy. Pierwsze odcinki już w najbliższą niedzielę. Na początek wizyta w Ustrzykach Dolnych.

REKLAMA


W tym tygodniu TVP3 Rzeszów rozpoczęła realizację corocznego cyklu "Zima w regionach". Niemal w każdy weekend, aż do połowy marca, dziennikarze Telewizji Rzeszów Ilona Małek i Marcin Pawlak będą odwiedzać atrakcyjne pod względem zimowej turystyki miejscowości województwa podkarpackiego, pokazywać najciekawsze sposoby spędzania ferii czy urlopu, a także zapowiadać i relacjonować duże imprezy.

Pierwszym miejscem na trasie zimowej wędrówki po Podkarpaciu będą Ustrzyki Dolne nazywane zimową stolicą Bieszczadów. W programie m.in. jazda na nartach, sankach i przygotowania do XXXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników. Nie zabraknie też propozycji kulturalnych - już niebawem w Ustrzykach Dolnych odbędzie się XIV Przegląd Filmów Górskich - i pięknych widoków.

Programy z cyklu "Zima w regionach" będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, na facebook.com/tvp.rzeszow oraz w serwisie "TVP Bieszczady" na Platformie Hybrydowej TVP.

Najbliższe odcinki "Zimy w regionach" z Ustrzyk Dolnych w niedzielę (21 stycznia) o godz. 14:05 i 16.55 w TVP3. Powtórki o godz. 17.30 i 19:00 w TVP3 Rzeszów.

mm, red.

  • autor: mm, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?