Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Zima w regionach" wraca na antenę TVP3. Pierwsza emisja już w niedzielę

"Zima w regionach" wraca na antenę TVP3. Pierwsza emisja już w niedzielę Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

Telewizja Rzeszów rozpoczyna tegoroczny cykl programu "Zima w regionach"! Z jakich atrakcji na Podkarpaciu można skorzystać i dlaczego to właśnie nasz region warto wybrać planując zimowy wypoczynek? Oglądajcie ogólnopolską TVP3 i regionalną TVP3 Rzeszów w zimowe weekendy. Pierwsze odcinki już w najbliższą niedzielę. Na początek wizyta w Ustrzykach Dolnych.

REKLAMAW tym tygodniu TVP3 Rzeszów rozpoczęła realizację corocznego cyklu "Zima w regionach". Niemal w każdy weekend, aż do połowy marca, dziennikarze Telewizji Rzeszów Ilona Małek i Marcin Pawlak będą odwiedzać atrakcyjne pod względem zimowej turystyki miejscowości województwa podkarpackiego, pokazywać najciekawsze sposoby spędzania ferii czy urlopu, a także zapowiadać i relacjonować duże imprezy.

Pierwszym miejscem na trasie zimowej wędrówki po Podkarpaciu będą Ustrzyki Dolne nazywane zimową stolicą Bieszczadów. W programie m.in. jazda na nartach, sankach i przygotowania do XXXI Bieszczadzkiego Biegu Lotników. Nie zabraknie też propozycji kulturalnych - już niebawem w Ustrzykach Dolnych odbędzie się XIV Przegląd Filmów Górskich - i pięknych widoków.

Programy z cyklu "Zima w regionach" będzie można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, na facebook.com/tvp.rzeszow oraz w serwisie "TVP Bieszczady" na Platformie Hybrydowej TVP.

Najbliższe odcinki "Zimy w regionach" z Ustrzyk Dolnych w niedzielę (21 stycznia) o godz. 14:05 i 16.55 w TVP3. Powtórki o godz. 17.30 i 19:00 w TVP3 Rzeszów.

mm, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj