KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Zima w regionach" z Puław i Ustrzyk Dolnych

"Zima w regionach" z Puław i Ustrzyk Dolnych Fot. archiwum TVP3 Rzeszów

W najbliższy weekend w cyklu "Zima w regionach" dziennikarze Telewizji Rzeszów sprawdzą warunki pogodowe i atrakcje czekające na turystów na stoku w Puławach. Ponownie odwiedzą też Ustrzyki Dolne, aby pokazać odbywający się tam Przegląd Filmów Górskich i przygotowania do ferii zimowych, które w województwie podkarpackim rozpoczną się już w poniedziałek.

REKLAMA


Puławy to niewielka miejscowość położona w Beskidzie Niskim w gminie Rymanów. Zimą funkcjonuje tam stacja narciarska KiczeraSki z wyciągiem krzesełkowym o długości 700 metrów. Ale zjazdy i biegi na nartach to nie jedyne formy rekreacji, z której można skorzystać na terenie ośrodka. Dziennikarze porozmawiają z turystami i osobami zarządzającymi obiektem o tym co robić i jak przygotować się do zimowego wypoczynku.

W niedzielę TVP3 Rzeszów znów odwiedzi Ustrzyki Dolne, tym razem, aby pokazać odbywający się tam XIV Przegląd Filmów Górskich. Co roku w imprezie biorą udział miłośnicy górskich wędrówek, nie tylko po Bieszczadach. Przeglądowi będą towarzyszyły konkursy dla publiczności i promocje książek o tematyce górskiej. W programie także ostatnie przygotowania do ferii.

Odcinki z Puław w sobotę (27 stycznia) w TVP3 i TVP3 Rzeszów o godz. 13.35 i 17.30 oraz w niedzielę (28 stycznia) o 14.05 i 17.30. Odcinki z Ustrzyk Dolnych w niedzielę (28 stycznia) o godz. 16.40, 17.00, 18.15 i 19.00.

Programy z cyklu "Zima w regionach" można oglądać także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

mm

  • autor: mm

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?