KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Zielona sala fitness w Jedliczu

  • autor: ugj
  • sobota, 13, październik 2012 19:20
  • wielkość czcionki - - + +
  • Wydrukuj

Sezon gryp i przeziębień na dobre wkroczył wraz ze zmieniającą się pogodą. Jak uchronić się przed przeziębieniami? Jedną ze skuteczniejszych metod jest aktywny i zdrowy tryb życia.

REKLAMA


Wychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Gminy Jedlicze przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji powstała zielona sala fitness, tj. zewnętrzna siłownia. Sala powstała z myślą o wzroście aktywności fizycznej wśród mieszkańców gminy Jedlicze.

alt

Z bezpłatnej siłowni „pod chmurką” można korzystać codziennie. Urządzenia takie jak: rowerek, twister, wiosła, przyrząd do ćwiczenia brzucha, prążek uniwersalny, narciarz biegowy i zjazdowy, wahadło oraz biegacz przeznaczone są dla osób w różnym wieku. Urządzenia są odpowiednio zakonserwowane i niewrażliwe na warunki pogodowe, więc ich żywotność jest w dużej mierze uzależniona od samych użytkowników.

To doskonała alternatywna dla tych wszystkich, którzy nie korzystają regularnie z żadnej aktywności sportowej ze względów ekonomicznych lub braku czasu. Siłownia plenerowa jest dostępna bezpłatnie dla każdego, kto chce zadbać o swoje ciało.

(ugj)

  • autor: ugj

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?