Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Zielona sala fitness w Jedliczu

Sezon gryp i przeziębień na dobre wkroczył wraz ze zmieniającą się pogodą. Jak uchronić się przed przeziębieniami? Jedną ze skuteczniejszych metod jest aktywny i zdrowy tryb życia.

REKLAMAWychodząc na przeciw potrzebom mieszkańców Gminy Jedlicze przy Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji powstała zielona sala fitness, tj. zewnętrzna siłownia. Sala powstała z myślą o wzroście aktywności fizycznej wśród mieszkańców gminy Jedlicze.

alt

Z bezpłatnej siłowni „pod chmurką” można korzystać codziennie. Urządzenia takie jak: rowerek, twister, wiosła, przyrząd do ćwiczenia brzucha, prążek uniwersalny, narciarz biegowy i zjazdowy, wahadło oraz biegacz przeznaczone są dla osób w różnym wieku. Urządzenia są odpowiednio zakonserwowane i niewrażliwe na warunki pogodowe, więc ich żywotność jest w dużej mierze uzależniona od samych użytkowników.

To doskonała alternatywna dla tych wszystkich, którzy nie korzystają regularnie z żadnej aktywności sportowej ze względów ekonomicznych lub braku czasu. Siłownia plenerowa jest dostępna bezpłatnie dla każdego, kto chce zadbać o swoje ciało.

(ugj)

3 komentarzy

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj