Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Ruch wahadłowy przy "Guzikówce" do piątku

Ruch wahadłowy przy "Guzikówce" do piątku Fot. Mateusz Głód

Do piątku kierowców czekać będą zwiększone utrudnienia na DK28. Na fragmencie "obwodnicy" wykonanej z płyt betonowych przy wyjeździe z ul. Witosa wprowadzony został ruch wahadłowy.

REKLAMADo piątku (27.06) z uwagi na prace przyłączeniowe na ciepłociągu zastosowany został ruch wahadłowy na odcinku DK28 (nawierzchni z płyt) na wysokości nieczynnego wyjazdu z osiedla "Guzikówka".
 
Z uwagi na prowadzone prace na sieci kanalizacji deszczowej, czasowo mogą się również pojawić utrudnienia na wyjeździe z drogi tymczasowej z płyt od ul. Batorego.

Odcinek ul. Bema, Al. Jana Pawła II i ul. Podkarpackiej
Trwają prace na lewej części jezdni odcinka od granicy miasta z miejscowością Potok do Szkoły Podstawowej nr 11 . Od połowy tygodnia ruch został zmieniony na lewą część jezdni DK28, a wykonawca rozpocznie prace na prawej części jezdni. Ruch na tym odcinku w dalszym ciągu odbywać się będzie wahadłowo z ograniczeniem prędkości do 30km/h.
 
Kontynuowane są również prace na prawej jezdni Al. Jana Pawła II - odcinek od skrzyżowania z ul. Rzeszowską do skrzyżowania z ul. Kochanowskiego. Od czwartku (26.06) ruch skierowany zostanie na wykonany już odcinek jezdni prawej, przy jednoczesnym rozpoczęciu prac na jezdni lewej i połowie skrzyżowania Al. Jana Pawła II - Rzeszowska - Bema od strony centrum miasta. Ruch będzie się odbywać dwukierunkowo na prawej jezdni (patrząc w kierunku Sanoka).

W związku z pracami nawierzchniowymi na lewej jezdni, pojawią się również utrudnienia na skrzyżowaniu Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską - Popiełuszki.
 
Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką - nadal zamknięty wlot w Tysiąclecia
Trwają prace na odcinku lewej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i ul. Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia. Przypominamy, że całkowicie zamknięty dla ruchu jest wlot ul. Tysiąclecia. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni prawej (patrząc w kierunku Sanoka). Dla pojazdów chcących dojechać do ul. Tysiąclecia wyznaczono objazd tymczasowy ul. Krakowską i Hutniczą.

ul. Podkarpacka od wiaduktu nad torami kolejowymi - wahadło
Wykonawca kontynuuje prace wykończeniowe na odcinku jezdni od wiaduktu nad linią kolejową do skrzyżowania ul. Podkarpackiej z ul. Zręcińską i Pużaka. Z tego powodu mogą pojawić się lokalne utrudnienia w ruchu - ruch wahadłowy.

ul. Bieszczadzka - do granic miasta
Wykonawca prowadzi prace związane z budową wyspy dzielącej w ciągu jezdni DK28, w związku z czym mogą pojawić się lokalne utrudnienia w okolicy skrzyżowania ul. Bieszczadzka - Żniwna - Dmochowskiego - Polna - Reymonta. W dalszym ciągu wyłączona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu ul. Bieszczadzkiej z ul. Żniwną - Dmochowskiego z jednoczesnym ograniczeniu prędkości do 30km/h. Ruch odbywa się już dwukierunkowo.

Lokalne utrudnienia występować będą również na dalszym odcinku w czasie prowadzenia robót (w kierunku Miejsca Piastowego).

umk/red.

  • autor: umk/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj