Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

OBWODNICA: W sobotę otworzą pierwszą część wiaduktu [ZDJĘCIA]

Wiadukt południowy na DK28 Wiadukt południowy na DK28 Fot. Mateusz Głód

Zakończyły się prace związane z wykończeniem wiaduktu południowego na krośnieńskiej "obwodnicy". Na sobotę (9.08) planowane jest skierowanie ruchu dwukierunkowego na wybudowany odcinek jezdni prawej i pierwszej części estakady.

REKLAMAOd soboty 9 sierpnia kierowców czekają duże zmiany na DK28. Otwarty zostanie dwukierunkowy ruch na nowo wybudowanym odcinku prawej jezdni i wiaduktu południowego. Obiekt został dopuszczony do tymczasowego użytkowania.

Również w sobotę mogą pojawić się czasowe utrudnienia na wyjeździe z os. Traugutta poprzez drogę z płyt betonowych. Z uwagi na konieczność korekty jej przebiegu wykonawca będzie musiał zmienić częściowo ich układ.

Obecnie trwają roboty związane z przygotowaniem podbudowy pod łącznice oraz budową muru na łącznicy wyjazdowej z os. Traugutta. Kontynuowane są prace związane z budową ekranów akustycznych po stronie prawej.

Rozpoczęły się prace związane z przygotowaniem budowy prawego mostu na Lubatówce. Jego oddanie do użytku planowane jest do do 15 grudnia 2014 roku.


ul. Bema, Al. Jana Pawła II, ul. Podkarpacka
Na odcinku od granicy miasta z miejscowością Potok do skrzyżowania z ul. Wyspiańskiego ruch odbywać się będzie dwukierunkowo, przy czym mogą pojawić się lokalne utrudnienia w ruchu z uwagi na prace wykończeniowe.

Wykonawca kontynuuje również prace na lewej części jezdni odcinka skrzyżowania ul. Bema z ul. Wyspiańskiego oraz dalej na odcinku do skrzyżowania z ul. Rzeszowską. Ruch odbywa się wahadłowo po prawej części jezdni z ograniczeniem prędkości do 30km/h.

Skrzyżowanie ul. Tysiąclecia z ul. Podkarpacką
Wykonawca kontynuuje prace nawierzchniowe na odcinku prawej jezdni od skrzyżowania Al. Jana Pawła II z ul. Krakowską i Popiełuszki do skrzyżowania z ul. Tysiąclecia wraz z wyłączeniem z ruchu połowy wlotu od ul. Popiełuszki. W ciągu DK28 ruch pojazdów odbywa się dwukierunkowo po jezdni lewej (patrząc w kierunku Sanoka).

Natomiast od czwartku 7 sierpnia zostanie przywrócony ruch jednokierunkowy na obu jezdniach - lewej i prawej. Przy czym mogą pojawić się lokalne zwężenia do jednego pasa ruchu podczas prac wykończeniowych.

ul. Bieszczadzka - do granic miasta
Ruch odbywa się dwukierunkowo. Mogą pojawić się lokalne utrudnienia w związku z pracami wykończeniowymi na zjazdach po obu stronach na odcinku od sklepu Kleberg do Miejsca Piastowego. W trakcie wykonywania prac może zostać wprowadzony ruch wahadłowy.

 

  • autor: umk/red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj