Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Mobilne wsparcie odchudzania

zdj. ilustracyjne zdj. ilustracyjne

Kontrolowanie ilości spożywanej żywności, wyliczenia kalorii czy planowanie wielodniowego menu z wyprzedzeniem to czynniki towarzyszące każdej diecie, zwłaszcza odchudzającej. Wielu z nas nie radzi sobie z takimi obowiązkami i już w przedbiegach rezygnuje z odchudzania lub decyduje się wdrożyć drakońskie diety, które mają przynieść spektakularne efekty. Z pewnością nie jest to właściwa droga do utraty zbędnych kilogramów.

REKLAMAOdpowiedzią na niedogodności związane z planowaniem diety na własną rękę są aplikacje mobilne ułatwiające odchudzanie. Zupełni nowym, kompleksowym podejściem wyróżnia się program DietMap oferujący nie tylko indywidualne plany żywieniowe. Aplikacja DietMap ma na celu towarzyszenie i wspieranie całego procesu odchudzania.

Pomocne są w tym narzędzia takie jak:
- Funkcje wymiany poszczególnych składowych planu żywieniowego, dające możliwość wymiany dania, posiłku, potrawy a nawet całego dnia w swoim planie żywieniowym bez zagrożenia przekroczenia dziennego limitu kalorii. Ponadto pozwalające na wprowadzenie ulubionego posiłku zapisanego w schowku lub stworzonego przez użytkownika od podstaw.
- Mobilna lista zakupów zgodna z posiłkami w diecie, zawierającą wszystkie niezbędne produkty do przygotowania potraw.
- Kontroler wagi, który umożliwi aktualizowanie masy ciała i śledzenie postępów w odchudzaniu.
- Moje wyniki które umożliwiają kontrolę jakości oraz wartości odżywczej diety.

Portal DietMap pozwala na zdobycie fachowej wodzy o wszystkich dietach, szczegółowo opisanych w artykułach redagowanych przez wykfalifikowanych dietetyków. Umożliwia także prowadzanie osobistego bloga w formie pamiętnika i dzielenie się swoimi przemyśleniami z innymi użytkownikami na ogólnodostępnym forum. Formularz zadaj pytanie dietetykowi, widniejący na stronie umożliwia bezpośredni kontakt z zespołem ekspertów DietMap. Możemy również skorzystać z pomocnych kalkulatorów, które szybko obliczą i zinterpretują wynik BMI, idealnej masa ciała lub przeliczą kalorie danego posiłku lub produktu.

Program DietMap wychodzi na przeciw oczekiwaniom ambitnych użytkowników Internetu. Twórcy portalu i aplikacji postarali się o właściwą promocję swojego programu umieszczające estetyczne bannery czy wiarygodne recenzje użytkowników. Jednak celem nadrzędnym twórców jest promocja zdrowych nawyków żywieniowych. Dlatego dużą popularnością ciesz się fanpage DietMap – przepisy na zdrowie, zrzeszający ponad 9 000 ciekawych żywienia użytkowników. Publikowane treści na tej stronie są przemyślane, merytoryczne i podane w bardzo przystępnej formie. Spójna koncepcja łącząca portal, aplikację, promocje oraz Fanpage potwierdza profesjonalizm osób stojących za sukcesem programu DietMap.

Program DietMap jest dostępny jako aplikacja w Google play oraz App Store i na stronie dietmap.pl

Projekt Dietmap jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Fundusze Europejskie - dla rozwoju innowacyjnej gospodarki. Inwestujemy w waszą przyszłość.


 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj