KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

3 rzeczy, o które musisz zadbać po zimie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Wszystkie z niecierpliwością czekałyśmy na wiosnę. To właśnie ona pozwoliła nam wreszcie wyjść z domów oraz dodała mnóstwa pozytywnej energii do działania. Ta pora roku to również niezmiennie spora dawka motywacji do wprowadzania zmian - tych, które dotyczą niezdrowych nawyków i przyzwyczajeń, ale i samego wyglądu. Na czym zależy nam najbardziej?

REKLAMA


Gdzie ta idealna sylwetka?
Po minionej zimie najbardziej tęsknimy za utraconą sylwetką. Na zewnątrz piękne niebieskie niebo, słońce, a wraz z nim coraz wyższe temperatury. Pogoda wprost wymarzona na założenie ulubionych spodni, które całą zimę musiały przeleżeć w szafie. Pełne entuzjazmu sięgamy zatem po najlepszą parę jeansów, ale... Nic z tego. Okazuje się, że ostatni raz zakładałyśmy je... 5 kilogramów temu. Nad czymś będzie tu zatem trzeba popracować. Lekka dieta bogata w warzywa i owoce oraz regularnie stosowane treningi, powinny ułatwić sprawę.

Słabe i łamliwe włosy
Kolejna rzecz, która po zimie, bez naszej ingerencji nie wróci do utraconej świetności. Włosy wymagają wyjątkowej dbałości, a po zimie – dogłębnej regeneracji. Noszone pod czapkami stają się przesuszone, łamliwe oraz matowe. Czas zatem odszukać na dnie torebki numer do ulubionego fryzjera i wykonać szybki telefon. Nie ma na co czekać, koleżanki na pewno mają to już za sobą! Wizyta w salonie fryzjerskim pozwoli Ci nie tylko odświeżyć wizerunek, ale i może nieco zaszaleć. Bo kto powiedział, że nie możesz zdecydować się na nieco odważniejsze cięcie? W końcu, jeśli wprowadzać zmiany, to przecież najlepiej wiosną!

Szara i zmęczona cera
Następną ważną kwestią jest nasza cera. Być może warto było wspomnieć o niej już na samym początku. Dlaczego? Twarz oraz gładka, promienna cera, to wręcz nasza wizytówka. To element, który jako pierwszy zwraca uwagę i zatrzymuje spojrzenia. Zmęczona, przesuszona po zimie, pozbawiona potrzebnych witamin i składników mineralnych cera, aż prosi o chwilę uwagi.

Na jakie zabiegi regeneracyjne powinnyśmy postawić? Pierwszym krokiem niech będzie zastosowanie peelingów, które pozwalają na odświeżenie cery oraz złuszczenie starego, uszkodzonego naskórka. Dobroczynne, wyposażone w naturalne składniki peelingi mogą znacznie poprawić kondycję naszej skóry. Nie bez znaczenia jest także stosowanie maseczek regenerujących, które stymulują odnowę komórkową.

Szara, ziemista cera, to jednak nie tak łatwy do usunięcia problem. Regeneracyjne maseczki, owszem, w jakimś stopniu wpływają na jej wygląd, jednak nie możemy oczekiwać tutaj spektakularnych efektów. A przecież bardzo zależy nam na czasie - chcemy być piękne tu i teraz!

Dla naszych czytelniczek mamy dobrą informację - sposobem na poprawę wyglądu zmęczonej skóry może być też zastosowanie specjalnych, kompaktowych urządzeń do galwanoterapii. Brzmi tajemniczo i bardzo profesjonalnie, jednak wcale nie jest jednoznaczne z drogimi wizytami w salonie kosmetycznym. Teraz takie urządzenia możemy nabyć i stosować w warunkach domowych - i to za całkiem atrakcyjną cenę. Chcesz dowiedzieć się więcej? Sprawdź! http://tiny.pl/g74zm

http://importmania.pl/

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?