Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Torebki na wieczór

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Niewiele kobiet wychodzi z domu bez torebki. Jest wiele powód, dla których wartą ją mieć przy sobie. Przeznaczona jest do przechowywania drobiazgów, ale nie tylko. Pełni również funkcję dodatku, który świetnie uzupełnia każdą stylizację. Warto więc, podczas wybierania torebki, wziąć pod uwagę nie tylko jej pojemność i praktyczność, ale również wygląd zewnętrzny. Torebki na co dzień są większych rozmiarów, ponieważ potrzebujemy mieć przy sobie więcej rzeczy. Jaką więc torebkę wybrać na wieczór?

Elegancka torebka
Wybierasz się na rankę, kolacje ze znajomymi bądź taneczną imprezę w klubie? Postaw na niewielką torebkę. Mała portmonetka świetnie sprawdzi się na wieczorne wyjście, ponieważ nie będzie nam ciążyć na ramieniu. Spełni odpowiednią funkcję nawet podczas tańców na parkiecie. Będziesz miała pewność, że Twoje rzeczy są bezpieczne, ponieważ masz je cały czas przy sobie. Wielkość torebki nie będzie krępowała Twoich ruchów.

Torebka na łańcuszku - chanelka
Elementem odróżniającym torebki wieczorowe od dziennych jest pasek, na jakim są zawieszone. Wieczorowe torebki często posiadają łańcuszek zamiast zwykłego paska. Nadaje to klasy i szyku. Ozdabia ramię, a sama torebka staje się automatycznie bardziej elegancka. Hitem są torebki na łańcuszku typu chanelka. Producenci wzorują się na projektach znanego na całym świecie domu mody założonego przez Coco Chanel. Nie musisz płacić kilku tysięcy za torebkę. Wystarczy, ze wybierzesz prototyp, który dostępny jest w wielu sklepach.

Dobierz sobie balerinki do torebki - http://www.buu.pl/pl/5-balerinki-meliski.

Kopertówka na wieczór
Kopertówka to torebka inspirowana kopertą, ponieważ przypomina ją kształtem. Jest cienka i nie posiada paska. Noszona jest w ręku, więc nie zawsze będzie odpowiednim wyborem, ale na pewno sprawdzi się podczas wieczornych kolacji w restauracji lub bankietów. Schować w niej można dokumenty, pieniądze i drobne kosmetyki. Torebka ta jest świetnym dodatkiem, ale musi być dopasowana do kreacji. Nie pozwól, aby stłumiła Twoją sukienkę lub przytłoczyła Cie kolorem. Jeżeli masz ochotę na spektakularną wersje kopertówki (posiadającą koraliki, cekiny, złocenia lub będącą w krzykliwym kolorze) załóż małą czarną sukienkę. Postaw na jeden mocny element, a nie kilka.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj