Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Urządzasz salon kosmetyczny? Zobacz, bez jakich sprzętów nie rozpoczniesz działalności

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Początek własnego biznesu zawsze wiąże się ze sporymi wydatkami. Jak to mówią, żeby wyjąć, trzeba najpierw włożyć. Urządzając salon kosmetyczny musimy zaopatrzyć się w sprzęt i materiały niezbędne do codziennej pracy. Zobacz, co warto wybrać na początek. Oto lista sprzętów wyposażenia do salonu, których będziesz potrzebować.

REKLAMAFotele do manicure i pedicure
W salonach kosmetycznych świadczone są różnego rodzaju usługi. Wśród najpopularniejszych wymienia się manicure i pedicure właśnie. Jeśli chcemy świadczyć takie usługi, musimy zaopatrzyć się w specjalne fotele do pedicure, a także w stanowiska do manicure.

Dobrym wyborem do przyciągnięcia nowych klientek jest stand reklamowy umieszczony na terenie sklepu lub w witrynie, który prezentuje możliwe do wybrania kolory i wzory lakierów do paznokci.

Stacje sanitarne
Rozwiązania te umożliwiają odpowiednią dezynfekcję sprzętu używanego do pielęgnacji paznokci naszych klientek.

Lampy suszące
Tego rodzaju urządzenia pozwalają na szybkie wysuszenie paznokci. Zapobiega to rozmazaniu lakieru czy wzoru uzyskanego na paznokciach.

Przemyślany wystrój wnętrza
Dobrze, jeśli kolor ścian i dodatków odzwierciedla najnowsze trendy, kojarząc się z kobiecością i elegancją. Nasze klientki muszą przecież mieć pozytywne odczucia związane z naszym biznesem. W salonach kosmetycznych bardzo ciekawie sprawdzają się jasne kolory, a szczególnie biel, która nie dość, że jest modna, to jeszcze dodaje wnętrzu czystości i świeżości. W salonach urody dobrze prezentują się również odcienie magenty i fioletu, które dodają lokalowi prestiżu i ekskluzywności. W salonie kosmetycznym klientki spędzają przecież znaczną ilość czasu, muszą więc czuć się w nim przyjaźnie. W poczekalni nie powinno zabraknąć również telewizora lub chociaż kolorowych magazynów, które uprzyjemnią czas oczekiwania na wizytę.

Profesjonalny sprzęt do salonu kosmetycznego, ale także salonu fryzjerskiego czy SPA można kupić w sklepie activeshop.com.pl.

 

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj