KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W Krośnie przyjdź do Plusa - zadbamy o Twój telefon!

Filozofia Plusa to dbanie o satysfakcję konsumenta, oferowanie najwyższej jakości usług i odpowiedniej obsługi, dlatego też Plus przygotował dla swoich klientów wyjątkową niespodziankę. Każdy użytkownik sieci może przyjść do specjalnie przygotowanych punktów serwisowych gdzie bezpłatnie może skorzystać z pakietu usług związanych z hasłem „Zadbamy o Twój telefon”.

REKLAMAAkcja obejmie 37 miast na terenie całego kraju. W dniach 27-28 maja odbędzie się ona w trzech miastach Podkarpacia: Rzeszowie, Krośnie i Przemyślu.

alt

W wybranych punktach miasta znajdą się specjalne stoiska serwisowe, w których wykwalifikowani pracownicy serwisu technicznego zadbają o telefony używane przez klientów. W ramach specjalnego pakietu usług możliwe będzie m.in. profesjonalne zewnętrzne i wewnętrzne czyszczenie aparatów za pomocą preparatów płynnych i pompki pneumatycznej, sprawdzanie stanu systemu pamięci i baterii, polerowanie wyświetlacza i elementów obudowy. Dla chętnych możliwy będzie również „tunning” wizualny telefonu - do wyboru będą kolorowe naklejki lub wlepki fluorescencyjne.
 
Klienci będą mogli dowiedzieć się także jakie są w Plusie tzw. usługi dodane, a w punktach sprzedaży pracownicy pomogą szybko je uruchomić
Lokalizacje punktów w których Plus „Zadba o Twój telefon”:
Rzeszów: ul. Krakowska 20, ul. Kościuszki 6, ul. Grottgera 28, ul. Rejtana 69.
Krosno: ul. Kolejowa 27, ul. Krakowska 9, ul. Rynek 27.
Przemyśl: ul. Franciszkańska 37.

Katarzyna Meller
Rzecznik prasowy sieci Plus

  • autor: Katarzyna Meller

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?