KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Najlepsze Holistyczne SPA i Najpiękniejsze Polskie SPA 2011

W dniu dzisiejszym tj. 27 stycznia 2012 roku podczas ceremonii otwarcia Międzynarodowych Targów Turystycznych – International Travel Market Warsaw 2012 w Centrum EXPO XXI w Warszawie miało miejsce wręczenie nagród  SPA Prestige Awards 2011. Podczas spotkania Dwór Kombornia Hotel & SPA **** zdobył I miejsce w kategorii „Najlepsze Holistyczne SPA”, natomiast w kategorii „Najlepsze Destination SPA” znalazł się na miejscu 4 wśród 10 ośrodków, które zakwalifikowały się do etapu finałowego.

REKLAMA


Osiągnięte wyniki cieszą tym bardziej,  że są odzwierciedleniem opinii i oceną wystawioną przez samych Gości, którzy oddając swój głosu na nasz obiekt wyrazili uznanie dla sposobu w jaki idea holistycznego SPA jest realizowana w tym zabytkowym zespole dworsko-parkowym na Podkarpaciu.

Także w ocenie prasy branżowej Dwór Kombornia Hotel & SPA **** zasługuje na szczególną uwagę, czego wyrazem było niedawne przyznanie mu przez SPA Magazyn EDEN tytułu Najpiękniejsze Polskie SPA 2011.

alt

Holistyczne SPA  to miejsce dla kogoś kto szuka ucieczki od codzienności, wyciszenia umysłu i regeneracji sił. Położone z dala od zgiełku miast,  realizuje zdrowy styl życia w/g zasad wellness. Oferuje szeroką gamę zabiegów SPA & Wellness wykonywanych w sposób manualny (min.10 typów) – zabiegów, masaży i rytuałów z egzotycznych kręgów kulturowych o wielowiekowej tradycji (japońskich, tajskich, tybetańskich, ayurvedyjskich, hawajskich). Klient indywidualny może skorzystać wcześniej przygotowanego pakietu SPA, skrojonego na miarę Jego potrzeb. Przestrzeń konferencyjna w obiekcie o charakterze holistycznego SPA , jest wyraźnie oddzielona od stref przebywania gości indywidualnych, tak by drogi komunikacyjne tych grup nie łączyły się.

alt

Dwór Kombornia Hotel & SPA**** jest niepowtarzalnym, luksusowym hotelem typu boutique.  Obejmuje 10 hektarowy zabytkowy zespół dworsko-parkowy, którego historia sięga XVI w. W urokliwym otoczeniu karpackich krajobrazów czeka tu na Gości cisza i unikalny klimat wiejskiej rezydencji. W zabytkowych wnętrzach znajdą noclegi w stylowych, komfortowo wyposażonych pokojach.  Do niespiesznego smakowania kulinarnych kompozycji zapraszają dwie restauracje: wytworna i elegancka Restauracja Magnolia oraz otwarta na park Restauracja Ogrodowa.  Natomiast dobra kawa  i  zacny wybór win z autorskiej selekcji kuszą  by odwiedzić Bar w Salonie Jadalnym.

alt

W tutejszym SPA, oprócz szerokiej gamy orientalnych  rytuałów i masaży Goście mogą  skorzystać z profesjonalnych zabiegów kosmetycznych w jedynym na Podkarpaciu Instytucie Kosmetycznym BABOR. Natomiast w Dworskiej Oranżerii czeka na nich basen z 3 torami do pływania, basen rekreacyjny z atrakcjami powietrznymi, jacuzzi, brodzik z przeciwprądem, kompleks saun suchych i łaźni parowych, grota solna i siłownia. Dla zwolenników aktywnych form wypoczynku, którym nie wystarczą spacery po zabytkowym parku przygotowano rowery, zajęcia Nordic Walking, Fitness oraz programy ćwiczeń na basenie, a w sezonie zimowym tor narciarstwa biegowego oraz naturalne lodowisko.

Dogodne położenie na skraju Bieszczad czyni z Dworu Kombornia Hotel & SPA**** doskonały punkt startowy wypraw, mających na celu poznanie spuścizny kulturowej oraz atrakcji turystycznych i przyrodniczych Podkarpacia.

Dwór Kombornia Hotel & SPA****

  • autor: Katarzyna Hamela, Event Management

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?