Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Wojewoda dofinansowała zakup nowych karetek

PODKARPACIE: W Jarosławiu, Sanoku, Nisku i Przemyślu będą nowe karetki. Dysponenci zespołów ratownictwa medycznego otrzymają od wojewody podkarpackiego w sumie 600 tys. zł dofinansowania do zakupu ambulansów. 30 sierpnia nowa karetka trafiła do Jarosławia.   

REKLAMAalt

150 tys. zł dofinansowania do zakupu nowej karetki otrzymało z budżetu wojewody podkarpackiego Centrum Opieki Medycznej w Jarosławiu. Ambulans kosztował w sumie 350 tys. zł. 30 sierpnia oficjalnie przekazano karetkę, a w spotkaniu uczestniczyła wojewoda Małgorzata Chomycz-Śmigielska.

Nową karetkę ma już także szpital w Sanoku. Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Sanoku otrzymał od wojewody 150 tys. dofinansowania do jej zakupu. Karetka będzie stacjonować w Tarnawie Dolnej i obsługiwać rozległy teren od Rzepedzi po Komańczę i Łupków.

W budżecie wojewody na 2013 rok zaplanowano również po 150 tys. zł na dofinansowanie zakupu ambulansów dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Nisku oraz dla Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu.

(puw)

  • autor: puw

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj