KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Poznaj zwycięski smak. W Lidlu nowi laureaci "Teraz Polska"

Poznaj zwycięski smak. W Lidlu nowi laureaci "Teraz Polska" Fot. Lidl

Naturalne, kremowe jogurty, serki twarogowe czy wysokiej jakości kiełbasy, to tylko niektóre z produktów marek Pilos i Pikok, które dołączyły do grona laureatów konkursu "Teraz Polska" 2016. Za sprawą wyjątkowego smaku, wyśmienite produkty od polskich dostawców doskonale sprawdzają się zarówno jako dodatek do dań jak i samodzielna przekąska w ciągu dnia. Nagrodzone produkty Pilos oraz Pikok można znaleźć we wszystkich sklepach sieci Lidl.

REKLAMA


Program "Teraz Polska" od 26 lat wyłania grupę najlepszych produktów i usług, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na polskim rynku. Zaangażowanie oraz profesjonalizm polskich dostawców sprawiły, że Kapituła konkursu postanowiła nagrodzić jakość kolejnych produktów marek Pilos i Pikok, dostępnych w sklepach Lidl.

Nabiał na medal
Dla wszystkich, którzy szukają inspiracji na wiosenne dania Lidl proponuje jogurty naturalne 3% Pilos (0,79zł/ 200g; 1,15zł/ 400g), które idealnie nadadzą się jako wytrawna przekąska, ale również jako dodatek do przyrządzania sałatek oraz sosów jogurtowych, idealny z musli lub owocami. W gronie tegorocznych laureatów Programu "Teraz Polska" znalazły się również serki twarogowe Amelia marki Pilos, dostępne w czterech smakach: waniliowym (1,25zł/ 175g), truskawkowym (1,19zł/ 150g), brzoskwiniowym (1,19zł/ 150g) oraz straciatella (1,19zł/ 150g). Bazą do ich produkcji jest mleko pochodzące od wyselekcjonowanych polskich dostawców. Produkty te to doskonała propozycja na drugie śniadanie, deser czy posiłek podczas wakacyjnej podróży za miasto.

A na podium… wyroby wędliniarskie
Kapituła konkursu Teraz Polska 2016 wyróżniła w tym roku także linię wyrobów wędliniarskich podsuszanych Pikok. Wśród nich znalazły się: salami wieprzowo - wołowe (3,99zł/ 100g) - które swój doskonały smak zawdzięcza, aż 4-tygodniowemu procesowi produkcji oraz kabanosy wołowe (3,99zł/ 100g), które dzięki procesowi wędzenia oraz wykorzystanym przyprawom charakteryzują się wyraźnym i głębokim smakiem.

Wszystkim, którzy tęsknią natomiast za smakiem i zapachem wiejskiej kiełbasy, który pamiętamy z dzieciństwa, Lidl proponuje nagrodzoną kiełbasę królewską z szynki (ok. 3,72zł/ 270g). Do wytworzenia 100g tego produktu używane jest, aż 110g najwyższej jakości mięsa wieprzowego, w tym 87% mięsa z szynki w dużych kawałkach. Nic dziwnego więc, że ten artykuł został dostrzeżony przez jurorów.

Godłem Teraz Polska nagrodzonych jest już ponad 50 produktów marek własnych Pilos, Pikok i Bluedino. Po wysokiej jakości delikatne i kremowe przetwory mleczne Pilos oraz wyśmienite wędliny Pikok, o wysokiej zawartości mięsa i doskonałym, aromatycznym smaku - wszystko od polskich producentów w bardzo niskich cenach, zapraszamy każdego dnia do sklepów Lidl.

kp

  • autor: kp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?