Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl

Poczuj intensywny smak czekolady do picia autorstwa DecoMorreno

Pyszna czekolada do picia jest jak dobra książka - wciąga i sprawia, że nie możemy się od niej oderwać! Każdy łyk, tak jak każda kolejna strona lektury sprawiają, że zapominamy o otaczającym nas świecie, a czas biegnie wolniej niż zwykle. Dajemy się całkowicie ponieść smakowaniu chwili przyjemności i chcemy, aby trwała ona jak najdłużej. Teraz możemy doświadczać jej jeszcze intensywniej! Wystarczy sięgnąć po czekoladę do picia od DecoMorreno, która otwiera zupełnie nowy rozdział smaku!

REKLAMA43% zawartości kakao, czyli jeszcze bardziej intensywny smak!
Koneserów gorącej czekolady z pewnością ucieszy informacja o hicie tej jesieni! Bądźcie czujni - na półkach jest już smakowity produkt autorstwa marki DecoMorreno. Jest to wyśmienita czekolada do picia o prawdziwie intensywnym i jeszcze bardziej wciągającym smaku. Wyraziście zarysowany główny bohater w postaci wysokiej jakości kakao z odpowiednio wyważonym, towarzyszącym mu wątkiem słodyczy, tworzą doskonałą opowieść o smaku, od którego nie będziecie się mogli oderwać! Czekolada do picia DecoMorreno zawiera bowiem aż 43% kakao. Dzięki temu zaskakuje wyrazistością smaku, której trudno się oprzeć. Już pierwszy łyk czekolady sprawi, że przeniesiecie się w świat niezapomnianych doznań i dacie się porwać nurtowi ekscytującej narracji, która z każdą sekundą staje się coraz bardziej intensywna i, tak jak dobra powieść, zachwyca do samego końca!

Szybkość i prostota przygotowania
Czekolada do picia DecoMorreno to jednak nie tylko wyśmienita jakość, ale także prostota i szybkość przygotowania. Wystarczy zalać odpowiednią ilość produktu gorącym mlekiem, by już po chwili poczuć intensywny smak czekolady i oddać się smakowaniu przyjemności.

Do produkcji czekolady do picia DecoMorreno wykorzystano bowiem wyjątkowy proces, za sprawą którego składniki produktu łączą się w jedną mikrogranulkę. Gwarantuje to niezwykle intensywny smak czekolady oraz jej błyskawiczne rozpuszczanie się.

Warto także zaznaczyć, że kakao z którego powstała nowa czekolada od DecoMorreno posiada obniżoną zawartość tłuszczu, dzięki czemu można się w niej rozsmakować bez wyrzutów sumienia!

Eleganckie opakowanie
Tak jak dobra książka charakteryzuje się wyjątkową okładką, tak i produkt DecoMorreno dostępny jest w eleganckim opakowaniu. Czekoladę zamknięto w ciemnobrązowej puszce o ciekawym designie z subtelnym, jaśniejszym wzorem w postaci ziaren czekolady. Widać, że autor zadbał o każdy detal. To stylowe opakowanie sprawia bowiem, że nowy produkt od DecoMorreno cieszy wszystkie zmysły.

Sugerowana cena półkowa: 8.99 zł, 200 g.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Jakość Powietrza

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj