Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Konkurs "O biometrii inaczej" - stwórz komiks i wygraj nagrody!

Wystartował konkurs "O biometrii inaczej". To dobra okazja do wykazania się dla osób, w których tkwi artystyczna dusza i lubią opowiadać fascynujące historię za pomocą obrazów.

Po przeprowadzonych wcześniej z sukcesem akcjach m.in.: "Kanwa Przedsiębiorczych" czy "Nakręć się na nowe technologie" zespół Podkarpackiej Strefy Wrażeń oraz PBSBanku podjął się organizacji kolejnej wspólnej inicjatywy.

W najnowszym akcji organizatorzy chcą, aby uczestnicy przenieśli ich w świat komiksu. Poruszanym wątkiem w historii obrazkowej jest biometria, która jest innowacyjną usługą oferowaną przez PBSBank. W konkursie przede wszystkim liczy się pomysłowość, ale i spójność logiczna przedstawionej historii połączona z estetyką wykonania.

Jak podkreśla Lesław Wojtas, Prezes PBSBanku - Biometria to nowoczesność, bezpieczeństwo i wygoda, dlatego jest to idea warta promowania. Konkurs z pewnością przybliży temat biometrii, ale i pozwali spojrzeć na nią z różnych perspektyw.

Akcję tworzą 4 edycje, z których każda trwa tydzień. Uczestnicy będą mogli w pierwszych 3 edycjach zgłaszać prace konkursową. W każdym tygodniu trwania konkursu wygrywają 3 najlepsze osoby, które przechodzą do wielkiego finału, a kolejne 3 osoby zostają wyróżnione przez głosującą za pomocą Facebooka publiczność. Tym sposobem w wielkim finale zawalczy 12 osób, które będą mieć szansę na atrakcyjne wygrane, czyli konsolę Playstation 4 oraz konsole Playstation Portable.

Organizatorzy liczą na niesamowitą kreatywność ze strony osób biorących udział w konkursie i zachęcają, aby podjąć wyzwanie oraz przybliżyć temat biometrii od innej - ciekawej, inspirującej, a może nawet intrygującej strony. Zatem uczestnicy do dzieła - opowiadajcie, zachwycajcie i sięgajcie po nagrody!

Organizatorem konkursu jest Podkarpacka Strefa Wrażeń, a mecenat nad akcją obejmuje Podkarpacki Bank Spółdzielczy. Podkarpacka Strefa Wrażeń to fanpage, który został stworzony z myślą o jednym z najpiękniejszych regionów Polski, a głównym partnerem tego przedsięwzięcia jest PBSBank. Nad realizacją akcji czuwa agencja marketingowa TLConsulting.

Szczegóły konkursu dostępne pod linkiem: fb.com/PBSbank

gk

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj