KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Dzień Otwarty w największej na Świecie hucie firmy O-I w Jarosławiu

Dzień Otwarty w największej na Świecie hucie firmy O-I w Jarosławiu Fot. O-I

JAROSŁAW: Firma O-I - światowy lider w produkcji opakowań szklanych z okazji obchodów 40-lecia huty w Jarosławiu organizuje dzień otwarty na terenie zakładu. Zainteresowane osoby będą miały możliwość zwiedzania huty w sobotę, 20 września, w godzinach 9:00 - 14:00.

REKLAMA


- Huta szkła w Jarosławiu jest jednym z największych zakładów produkujących szklane opakowania na świecie. Produkuje opakowania szklane dla producentów żywności dla dzieci, wyrobów alkoholowych, piwa oraz napojów bezalkoholowych - mówi Viivika Remmel, Country Group Executive na Europę Środkowo-Wschodnią.

- W tym roku będziemy wspólnie z pracownikami świętowali 40 lat istnienia zakładu. Jest to doskonała okazja, by dać wszystkim chętnym możliwość zobaczenia, jak duży jest to zakład, jak skomplikowany jest proces produkcji opakowań szklanych, jak odpowiedzialna jest to praca i jaka ewolucja zaszła na terenie huty Jarosław od momentu jej powstania - dodaje V. Remmel.

Zainteresowani przekonają się na własne oczy, z jakich surowców powstają butelki czy słoiki, z których codziennie miliony Polaków spożywa produkty spożywcze oraz dowiedzą się, jak ważny jest proces odzyskiwania szkła, które może być ponownie użyte w procesie produkcyjnym. Będą mogli także wziąć udział w akcjach edukacyjnych związanych z bezpieczeństwem, które firma O-I zaplanowała wspólnie ze strażą pożarną.

Zakład będą mogły zobaczyć osoby powyżej 12 roku życia, dlatego wszyscy zainteresowani proszeni są o wzięcie ze sobą dokumentu tożsamości. Z myślą o najmłodszych, firma O-I zaplanowała szereg atrakcji i konkursów, które będą prowadzone przez animatorów.

Na dzień otwarty huty Jarosław firma O-I zaprasza 20 września w godzinach 9:00 - 14:00 do Zakładowego Domu Kultury mieszczącego się przy ul. Morawskiej 1 w Jarosławiu.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?