KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ruszył plebiscyt Polskie Lwice Biznesu 2015

Pod redakcją magazynu „Law Business Quality” został ogłoszony plebiscyt „Polskie Lwice Biznesu”, którego celem jest wyróżnienie oraz docenienie kobiet będących właścicielkami bądź współwłaścicielkami małych i średnich przedsiębiorstw.

REKLAMA


Wyznaczonych zostanie 30 kobiecych biznesów w kategoriach: Promocja kobiet w biznesie, Innowacja w biznesie, Prawo i finanse, Moda, Zdrowie i uroda, Turystyka i hotelarstwo, Rozwój osobisty, Media, Sztuka i design, Działalność społeczna i charytatywna.

Istnieje możliwość zgłoszenia kandydatur przez czytelników czasopisma poprzez wypełnienie formularza, który można znaleźć na stronie www.magazynlbq.pl. Spośród wskazanych osób redakcja wybierze 10, które wezmą udział w konkursie.

Warunkami, które kandydatki muszą spełnić, są: prowadzenie własnej działalności przez minimum 2 lata, posiadanie obywatelstwa polskiego, ukończone 18 lat. Więcej informacji dotyczących wymogów można znaleźć w regulaminie plebiscytu.

Magazyn typuje kandydatki według kryteriów: oryginalności pomysłu na biznes, umiejętności i sposobu realizacji pomysłu, umiejętności budowania relacji z klientami i pracownikami, sposobu pozyskiwania nowych klientów/partnerów biznesowych/inwestorów, PR i promocji własnego biznesu w mediach, rekomendacji klientów. Każda z kandydatek może wziąć udział tylko w jednej kategorii konkursu.

Zwyciężczynie wyłonione zostanę na podstawie liczby oddanych głosów jury. W jury konkursu zasiądą członkowie redakcji, radca prawny, przedstawiciele mediów patronujących konkursowi oraz osoby związane na co dzień ze światem biznesu. Wśród nich znaleźli się m.in. Iwona Kossmann, Otylia Jędrzejczak, Andrzej Blikle.

Sylwetki kandydatek zostaną zaprezentowane na portalach: www.magazynlbq.pl, www.4allwomen.pl, www.brandsoul.pl.

Poza głosami jury na stronie www.4allwomen.pl przygotowano również nagrodę dodatkową. Na profilu Law Business Quality na Facebooku odbędzie się z kolei walka o Nagrodę Publiczności.

Plebiscyt trwa do 15.04.2015 r. Zwieńczeniem konkursu będzie uroczysta gala na przełomie kwietnia i maja, podczas której laureatkom zostaną wręczone statuetki.

Statuetki będą wręczać autorytety i cenione osoby ze świata biznesu. Patronem przedsięwzięcia będzie studio marki Brandsoul, a nad odpowiednim przebiegiem plebiscytu będzie czuwać Kancelaria Prawna Pactum.

Gala połączona będzie z akcją charytatywną na rzecz dzieci z zespołem Downa.

  • autor: LBQ

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?