KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Konkurs ROWER POMAGA - promują leśne ścieżki rowerowe

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. PixaBay

Fundacja Ekologiczna ARKA rozpoczyna kolejną odsłonę akcji Rower Pomaga: tym razem leśno-konkursową. Wspólnie z Lasami Państwowymi organizatorzy chcą nie tylko zachęcać do jazdy na dwóch kółkach, dzięki której kolejne rowery mogą trafić do dzieci z domów dziecka, ale też promować wypoczynek na łonie natury. Dla uczestników przygotowano specjalne nagrody!

REKLAMA


Rowerowy konkurs
- Wakacyjną odsłonę akcji Rower Pomaga chcemy zakończyć specjalnym konkursem. O co w nim chodzi? Trzeba wysłać nam zdjęcie i opis z rowerowej wyprawy po leśnych ścieżkach. Dla autorów 10 najlepszych foto-relacji przygotowaliśmy specjalne nagrody: koszulki i gadżety Rower Pomaga, książki i akcesoria rowerowe - informuje Fundacja Ekologiczna ARKA.

Zdjęcia wraz z relacjami należy wysyłać na maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Rowery dla dzieci za kilometry
Akcja Rower Pomaga to jednak nie tylko promowanie aktywnego, zdrowego trybu życia, ale też pomaganie. Za każde 20 000 przejechanych na rowerach kilometrów dzięki sponsorom organizatorzy przekażą dzieciom z domów dziecka i świetlic środowiskowych ich wymarzony rower. By dołożyć swoje kilometry, wystarczy wybrać się na wycieczkę, a trasę wpisać na stronie www.rowerpomaga.pl.

- W tym roku mamy w planie przejechać 1 milion rowerowych kilometrów i rozdać 50 rowerów dzieciom - informuje Fundacja Ekologiczna ARKA.

Rowery od leśników
Trzy dwukołowce ufundowali również leśnicy. Aby trafiły one do dzieci, na stronie www.rowerpomaga.pl w celu szczegółowym należy wpisać "Jeździmy z Lasami Państwowymi". W sumie na te trzy rowery musimy uzbierać 60 000 km.

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?