KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Kiedy i gdzie wybrać się na weekend we dwoje?

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Weekend we dwoje w górach, nad morzem, a może po prostu w SPA? W końcu najważniejsze jest to, aby nawet ten krótki odpoczynek był spędzony z ukochaną osobą, bez wkradającej się niepostrzeżenie rutyny i ciągłego stresu. Dlatego koniecznie zadbajcie o to, aby choć kilka waszych weekendów w roku upłynęło pod szyldem niezapomnianych przeżyć.

REKLAMA


Czy niezapomniany weekend ma termin ważności?
Prawda jest taka, że każda pora roku może sprzyjać wzmacnianiu waszych więzi i pielęgnowaniu miłości. Dlatego też nie zasłaniajcie się szarugą za oknem, potrzebą odpoczynku na sofie, czy dawno skończonymi już wakacjami. Każda pora roku posiada pewien czar, dlatego, kiedy już to dostrzeżecie będziecie mogli wyciągnąć z nich wszystko to, co najlepsze.

Nieoczywiste miesiące, które szczególnie sprzyjają wspólnym wyprawom i spędzaniu wspólnie czasu:
- październik - to czas, kiedy wakacje już minęły i zaczęliśmy od pewnego czasu na nowo za nimi tęsknić. Jednak, zamiast się dołować, możecie łapać ostatnie promienie słońca i cieszyć się pięknem złotej polskiej jesieni. Szczególnie długie spacery są doskonałym sposobem spędzania wspólnie czasu lub dalsze kilkugodzinne wycieczki samochodowe.

- listopad - to najbardziej depresyjny miesiąc w roku, dlatego musicie go odczarować. Tym bardziej że często mamy do czynienia w tym miesiącu z dwoma długimi weekendami, których żal nie wykorzystać. Idealnym pomysłem będzie wyjazd do SPA lub zwiedzanie, jakichś atrakcji turystycznych w pobliskim mieście, na co nie było wcześniej czasu. Nie zapomnijcie też o romantycznej kolacji!

- grudzień - to czas wydatków i pośpiechu spowodowanego świętami, jednak przy okazji macie też bardzo dużo wolnych dni. Dlatego też warto w przerwie świątecznej lub w Sylwestra wybrać się w góry, chociaż na dzień lub dwa. Niech to będzie Wasz prezent świąteczny.

- marzec - kiedy wiosna nadal nie chce przyjść, gdyż zima na dobre rozgościła się na dworze, warto wybrać się na weekend do cieplejszych krajów. Może Hiszpania? Albo Tajlandia?Jak zorganizować weekend we dwoje?

Przede wszystkim musicie zdecydować się na konkretne miejsce, gdyż jest to pierwszy krok, od którego nie będzie już odwrotu. Dopiero później zacznijcie szukać noclegów, czy dostępnych lotów w wybranym terminie. ‘Pomocne będzie poszukanie równych serwisów publikujących promocyjne wyjazdy last-minute, gdyż sporo zaoszczędzicie i przez to będziecie mogli pozwolić sobie na więcej. Jeśli zależy wam na pogodzie, to warto wcześniej sprawdzić też zapowiedzi na ten okres. Pamiętajcie, wasz romantyczny weekend może rozpocząć się w piątek i trwać aż do niedzieli, ale jeśli chcecie zaoszczędzić, to możecie zawsze wyruszyć bladym świtem w sobotę, aby wrócić do domu późną niedzielą. Po prostu sprawdźcie, aby wasze weekendy stały się magiczne.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?