KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Planujesz odpoczynek? Wybierz kuszącą pięknem La Isla Bonita!

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne

Pragnienie poznania świata wyznacza wciąż nowe podróżnicze kierunki. Istnieje jednak taka wyspa, która zawiera jego esencję z niesamowicie bujnie rosnącą roślinnością, bogactwem przyrodniczym fauny, iskrzącym się czystym piaskiem plaż, wulkanicznymi krajobrazami, a także rozgwieżdżonym, czystym niebem. Szukasz krystalicznie czystej przyrody, zupełnego odcięcia od otaczającego świata i powrotu na łono przyrody? Jeśli nigdy nie byłeś na wyspie La Palma, poznaj urzekający świat jednej z siedmiu głównych Wysp Kanaryjskich.

REKLAMA


Magiczna podróż do wnętrza wyspy
Piątą co do wielkości wyspę archipelagu porasta prehistoryczna, endemiczna roślinność, a intensywność zieleni krajobrazu sprawiła, że La Palma nazywana jest przez jej mieszkańców Zieloną Wyspą czyli La Isla Verde. Naturalne warunki sprawiły, że w 2002 r. została ona ogłoszona przez UNESCO Rezerwatem Biosfery. Turystyczna atrakcyjność La Palmy polega przede wszystkim na dużym zróżnicowaniu krajobrazowym - wulkanicznie ukształtowanym terenie, przyrodniczym przepychu, czystym niebie, dużej ilości leśnych szlaków i wąwozów,  otoczonym ciepłymi wodami morza. Na Zielonej Wyspie panują idealne warunki do obserwacji ciał niebieskich, co zadecydowało o przyznaniu La Palmie wyróżnienia Starlight. Warto też podkreślić, że Hiszpania zajęła najlepsze miejsce na świecie jako destynacja turystyczna roku 2017. To prestiżowe wyróżnienie po ocenie wielu czynników przyznaje Światowe Forum Ekonomiczne.

Co koniecznie trzeba zobaczyć?
Podziwianie uroków wyspy można zacząć od wyjątkowego miejsca, jakim jest egzotyczna plaża o czarnym piasku Puerto Naos, leżąca w miejscowości o tej samej nazwie.

Touroperatorzy Direct Spain Tour specjalizujący się w destynacji hiszpańskiej doradzają wybór miejscowości Los Cancajos, jako świetnej bazy wypadowej do zwiedzania wyspy. "Niewielkie, spokojne, miasteczko turystyczne nakreśla wspaniałą alternatywę dla przepełnionych tłumem i gwarem bardziej znanych kurortów. Jednocześnie lokalizacja  Los Cancajos pomiędzy Atlantykiem i górami, przy dwóch wulkanicznych, ale niewielkich plażach stwarza doskonałe warunki do eksploracji La Palmy. Poza tym tutaj nie można się nudzić! Podążanie szlakiem wulkanów, odwiedzenie warzelni soli Fuencaliente, wycieczka do Parku Narodowego Caldera de Taburiente - dumy mieszkańców wyspy, zapełni wspaniale czas, a co najważniejsze dostarczy niezapomnianych wrażeń."

Dokonanie trudnego wyboru, zawsze opłacalne
W organizacji wyjazdu zawsze jednak wybór odpowiedniego touroperatora będzie miał nadrzędne znaczenie. Najlepiej w tej roli sprawdzi się działające online biuro turystyczne, które funkcjonuje bezpośrednio w wybranym miejscu docelowym.  Direct Spain Tour to nowoczesne biuro z siedzibą bezpośrednio w Hiszpanii. Posiadając zaawansowaną technologicznie stronę internetową https://directspaintour.com/pl/ umożliwia rezerwację lub zakup noclegów w bezkonkurencyjnych cenach. Współpracuje tylko ze sprawdzonymi hotelami, aparthotelami oraz apartamentami, które gwarantują obsługę na wysokim poziomie.

Zastanawiając się nad tym, gdzie spędzić wczasy na Wyspach Kanaryjskich i decydując się na pobyt w konkretnym miejscu, zawsze będziemy zadowoleni i usatysfakcjonowani. Każda z wysp archipelagu kusi nieodpartym wdziękiem, ale to La Palma nazywana jest La Isla Bonita, czyli piękną wyspą.

Wyspy archipelagu o górzystym surowym charakterze, z wulkaniczną przeszłością, otoczone turkusową wodą i wypełnione po brzegi rosnącą bujnie roślinnością, oferują to, czego poszukujemy często we współczesnym rozbieganym świecie. Spokój i czas spędzony w naturalnym rytmie dyktowanym przez naturę przyda się zwłaszcza tym, którzy potrzebują odpocząć i naładować baterie do wyzwań codziennego życia.

Dane kontaktowe:
E-mail:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Adres: C/Ebanistas, 2. 2ª planta. Alcorcón. 28923. Madrid.

 

  • autor: Redakcja

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?