KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Sekrety domowych wypieków. Produkty do pieczenia od Lidla

Sekrety domowych wypieków. Produkty do pieczenia od Lidla www.lidl.pl

Są takie przepisy, które nigdy się nie starzeją, a które mogą stanowić ciekawą kulinarną inspirację. Do takich dań należą bez wątpienia domowe wypieki. Kluczem do ich przygotowania są sprawdzone przepisy oraz dodatki, które nawet zwykłej babeczce nadadzą wygląd kulinarnego arcydzieła. Dlatego już od 7 listopada we wszystkich sklepach Lidl dostępna jest oferta produktów do wypieków i ich dekoracji marki Belbake.

REKLAMA


Słodkie święta
Przed nami Boże Narodzenie - czas przepełniony zapachami i aromatami świątecznych ciast. Czekanie na ten jedyny dzień w roku to bez wątpienia okres wypełniony przesiewaniem mąki, mieleniem maku i uwalnianiem aromatu z waniliowych lasek.

Chcąc zaskoczyć rodzinę i znajomych słodkimi wypiekami, warto już dziś zaopatrzyć się w niezbędne produkty, które nadadzą ciastom, babeczkom czy innym słodkościom, wyjątkowego smaku i wyglądu. Dlatego w najnowszej ofercie Lidla znaleźć można m.in.: anyż gwiaździsty (3,49 zł/15 szt./ 1 opak.) - idealny również do kawy, czekoladowe kropelki (3,99 zł/ 100 g/ 1 opak.), które nie rozpuszczają się podczas pieczenia, a nadają ciasteczkom wyjątkowy smak. Na sklepowych półkach znalazły się także: laski prawdziwej wanilii (4,44 zł/ 2 szt./ 1 opak.), słodkie dekoracje świąteczne do babeczek (7,99 zł/ 100 g/ 1 opak.) oraz owoce kandyzowane (1,99 zł/ 100g/ 1 opak.).

W ofercie znajdą się również płatki czekolady deserowej (3,99 zł/ 100g/ 1 opak.), które sprawdzą się jako dekoracja wielu ciast.

Dla wszystkich miłośników pieczenia Lidl przygotował wyjątkową ofertę, która sprawdzi się zwłaszcza przed nadchodzącymi świętami. Już od 7 listopada we wszystkich sklepach sieci dostępne są produkty do wypieków i ich dekoracji marki Belbake.

kp

  • autor: kp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?