KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Lidl z bułkami i chlebem bez konserwantów w asortymencie

Lidl z bułkami i chlebem bez konserwantów w asortymencie Fot. Lidl

W ramach konceptu "Chrupiące z pieca" Lidl Polska oferował do tej pory szeroki wybór chlebów pozbawionych konserwantów. Od 27 lutego klienci mogą również zakupić bułki bez ulepszaczy.

REKLAMA


Koncept "Chrupiące z pieca" został wprowadzony w sieci sklepów Lidl w 2011 r. Po zakończeniu fazy testowej, firma zdecydowała się na wprowadzenie stref odpieku we wszystkich sklepach na terenie kraju.

- Widzimy, że klienci szukają wysokiej jakości chlebów i bułek bez ulepszaczy, a dodatkowo chrupiących, kuszących zapachem i co też ważne: w atrakcyjnej cenie. Takie produkty znajdują właśnie w Lidlu - mówi Aleksandra Robaszkiewicz, PR manager, Lidl Polska.

Bułki i chleby pszenne, żytnie, wieloziarniste, orkiszowe czy owsiane dostępne w ofercie Lidla zawdzięczają swój niepowtarzalny smak wyselekcjonowanym składnikom. Ich skład, pozbawiony konserwantów sprawia, że stają się idealną propozycją dla osób ceniących jakość produktów i dbających o zdrowie.

W asortymencie Lidla w chwili obecnej w ramach konceptu "Chrupiące z pieca" znajdują się m.in.: takie produkty bez konserwantów jak chleb słonecznikowy (2,79 zł/500 g/szt.), chleb wiejski (2,49 zł/500 g/szt.), chleb drwalski (2,99 zł/400 g/szt.) czy bułki: pszenna (0,65 zł/szt.), wiejska (0,69 zł/szt.), orkiszowa (1,19 zł/szt.) czy kajzerka (0,29 zł/szt.).

- Nasi klienci najchętniej sięgają po chleb polski oraz żytni, natomiast wśród bułek najpopularniejsza jest bułka wiejska i kajzerka. Zauważamy, iż z roku na rok zainteresowanie produktami "Chrupiące z pieca" wzrasta. To dla nas sygnał, że nasze pieczywo przypadło do gustu klientom Lidla - dodaje Aleksandra Robaszkiewcz.

Firma poszerza też swój asortyment o ofertę BIO pieczywa, które spełnia najwyższe wymogi dla tego typu produktów. W ofercie Lidla znajduje się np.: chleb pełne ziarno (2,99 zł/400 g/szt.), przygotowywany na naturalnym zakwasie żytnim, który zawiera ponad 30% składników pełnoziarnistych i 20% nasion, a także nowość Pieczywo owsiane z mąki BIO (1,29 zł/100 g/szt.).

kp

  • autor: kp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?