Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Era e-pacjenta: jak sprawnie zarządzać swoim zdrowiem?

Rozwój technologii stawia nowe wyzwania także w obszarze opieki zdrowotnej. Tym bardziej, że dzisiejszy pacjent to już często e-pacjent - aktywnie poszukujący informacji w sieci. Dlatego Grupa LUX MED udostępnia Portal Pacjenta - platformę z możliwością zarządzania procesem opieki nad swoim zdrowiem, ale także konsultacji ze specjalistami.

REKLAMANatłok obowiązków w ciągu dnia potrafi skutecznie zniechęcić do kompleksowego zadbania o swoje zdrowie. Odkładamy wizytę, zapominamy o skierowaniu na badania, a kiedy mamy problem szukamy porady w internecie. Nie zawsze uzyskując słuszną odpowiedź z niepewnego źródła.

Dlatego coraz więcej pacjentów chce mieć możliwość szybkiego i prostego umówienia wizyty czy pozyskania merytorycznej porady niezależnie od miejsca i czasu. Innowacyjne rozwiązania z zakresu e-zdrowia zwiększają poczucie bezpieczeństwa pacjentów oraz skuteczność leczenia, a lekarzom prowadzącym dają możliwość sprawnej komunikacji ze swymi podopiecznym i oceny wyników.

- Portal Pacjenta jest nowoczesną, bezpłatną platformą internetową, z której co miesiąc korzysta już ponad 500 tys. pacjentów Grupy LUX MED. Dzięki niej w szybki i prosty sposób zarządzają oni swoim zdrowiem. Nasi pacjenci mają np. możliwość otrzymania recepty w chorobie przewlekłej, bez konieczności pełnej, stacjonarnej wizyty. Mają również możliwość uczestniczenia w czatach z pielęgniarkami i lekarzami oraz skierowania zapytania online do lekarza, u którego się leczą - mówi Agnieszka Motyl, Członek Zarządu LUX MED.

To proste! E-zdrowie w zasięgu ręki
Dziś chcemy mieć wpływ na każdy obszar naszego życia, a w związku z rozwojem technologii chcemy też korzystać z innowacyjnych rozwiązań dla naszego zdrowia.

O ile łatwiej jest sięgnąć po telefon i umówić wizytę w biegu lub przed komputerem w domu? Zarządzanie swym zdrowiem powinno być naturalną częścią całościowej opieki nad pacjentem - tak dla niego samego, jak i dla zespołów medycznych.

Zobacz: www.portalpacjenta.luxmed.pl

Korzystając z interaktywnego Portalu Pacjenta LUX MED możesz m.in:
- przeglądać grafik pracy lekarzy,
- umawiać i odwoływać wizyty,
- przeglądać listę zarezerwowanych wizyt,
- odbierać online wyniki badań laboratoryjnych opatrzone komentarzem lekarskim,
- korzystać z funkcjonalności "Zapytaj lekarza",
- konsultować się z naszymi specjalistami, korzystając z czatu z położna, pielęgniarką alergologiczną, pediatryczną diabetologiczną,
- umówić się na badania diagnostyczne zlecone przez lekarza.

mk

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj