KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Wygraj bilet na spektakl: "Czy jest na sali lekarz?"

24 marca na mieszkańców regionu czeka zwariowana, pełna absurdów i zabawnych nieporozumień komedio-farsa będąca odzwierciedleniem tego wszystkiego co dzieje się w tzw. "służbie zdrowia".

REKLAMA


Atmosferę podgrzewają bowiem największe gwiazdy polskiego kina i teatru. Zafunduj sobie dawkę gorących emocji na spektaklu "Czy jest na sali lekarz?"

Mamy dla Was do rozdania dwa podwójne bilety na ten spektakl.

Aby wygrać wejściówkę należy na adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wysłać swoje imię i nazwisko, w temacie wpisując: "Konkurs - Czy jest na sali lekarz?" oraz wymienić minimum dwóch aktorów grających w spektaklu. Na maile czekamy do wtorku (11 marca) do godz. 16:00.

Wygrywają dwie pierwsze osoby, które spełnia wszystkie założenia konkursu. Z nagrodzonymi skontaktujemy się również mailem, we wtorek do godziny 18:00.

Spektakl odbędzie się w poniedziałek 24 marca o godz. 19:00 w sali kina "Sokół" w Rymanowie przy ul. Grunwaldzkiej 11. Bilety w cenie 60 zł do nabycia w Gminnym Ośrodku Kultury w Rymanowie (ul. Grunwaldzka 11, tel.: 13 435 50 67) oraz w Biurze Informacji Turystycznej w Rymanowie Zdroju (ul. Zdrojowa 40, tel.: 13 43 57 190) do dnia 20 marca 2014 r.

red.

  • autor: Redakcja

1 komentarz

  • Redakcja KrosnoCity.pl

    Konkurs rozstrzygnięty!
    Podwójny bilet otrzymują dwie Panie. Magdalena i Joanna. Serdecznie gratulujemy!
    Dziękujemy również wszystkim za udział w konkursie.

    Zgłoś nadużycie Redakcja KrosnoCity.pl wtorek, 11, marzec 2014 19:58 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?