KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Tak się składa..." - konkurs dla małych konstruktorów

2 grudnia 2018 roku odbędzie się piąta edycja konkursu "Tak się składa...". Jest to doskonała okazja, aby przez zabawę klockami pokazać ukryte talenty początkujących konstruktorów i zachęcić do twórczego działania.

REKLAMA


Podczas kreatywnej zabawy dzieci rozwijają wyobraźnię, doskonalą zdolności manualne, uczą się logicznego myślenia, wytrwałości i dążenia do celu. Satysfakcja z wykonanego zadania umacnia ich wiarę w siebie i buduje poczucie własnej wartości.

"Tak się składa..." to konkurs, w którym mali konstruktorzy mogą pokazać swój talent szerszej publiczności!

- Projekt konstrukcji możecie wykonać samodzielnie albo zaprosić do wspólnej zabawy Mamę, Tatę, Rodzeństwo i wspólnie z nimi stworzyć niepowtarzalną budowlę! Na twórców najciekawszych konstrukcji czekają wspaniałe nagrody - zachęcają organizatorzy.

Jak się zgłosić?
Zgłoszenia pracy do konkursu należy dokonać poprzez czytelne wypełnienie KARTY ZGŁOSZENIA, którą można też pobrać z fanpage’a CyberTech na Facebooku oraz ze strony RCKP: www.rckp.krosno.pl. Wypełnioną kartę należy dostarczyć do organizatora (RCKP) wcześniej lub wypełnić w dniu imprezy w trakcie zgłoszenia. Prace konkursowe należy dostarczyć w dniu 2 grudnia 2018 roku, w godzinach od 9.30 do 10.30 do Regionalnego Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie (ul. Kolejowa 1) podczas imprezy - 5. Krośnieńskie Spotkania Młodych Konstruktorów.

Przeczytaj regulamin - tutaj.

Organizatorami konkursu są Regionalne Centrum Kultur Pogranicza w Krośnie, firma CyberTech - Cybernetyczne Technologie w Edukacji oraz Miejski Zespół Szkół nr 4 w Krośnie.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?