Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 

Wygraj zaproszenie na pokaz Flott Cascaders Team

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. KrosnoCity.pl

W czwartek (22 czerwca), na stadionie żużlowym w Krośnie (ul. Legionów) odbędzie się największe widowisko kaskaderskie w Europie. Pokaz zaprezentuje słynna międzynarodowa grupa Flott Cascaders Team. Początek o godzinie 19. Mamy dla Was zaproszenia!

Na ponad 100 minut stadion w Krośnie przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów.

Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych. Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Śmida jest udział teamu przy produkcji trzeciej części filmu Taxi oraz oprawa scen mobilnych Bonda: Casino Royale i Quantum of Solace.

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting czy przejazdy przez płonące ściany. Ciekawym widowiskiem będzie również jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie Monster Truck oraz strzał do pędzącego samochodu z bazooki, ruchome rampy, a także freestyle motocross.

Większości pokazów będzie towarzyszyć BACKFLIP na motorze.

Konkurs!
Mamy dla Was 5 zaproszeń na największe widowisko kaskaderskie w Europie grupy "Flott Cascaders Team". Pokaz odbędzie się w czwartek (22 czerwca), o godzinie 19, na stadionie żużlowym w Krośnie. Aby wygrać wejściówkę, wyślijcie maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , w tytule maila wpiszcie CASCADERS. Nie zapomnijcie dopisać w treści wiadomości swojego imienia i nazwiska! Kto pierwszy, ten lepszy. Wygrywa co dziesiąty mail. Laureatów powiadomimy mailowo. Konkurs trwa do godziny 19:00. Czas START!

Bilety w cenie 30 złotych dla dorosłych i 20 zł dla dzieci do 12 roku życia można nabyć od godziny 18 w kasie przed wejściem na stadion (Krosno, ul. Legionów). Dzieci poniżej 3 lat mogą wejść bezpłatnie.

red.

REKLAMA


Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj