KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Ponad 300 samochodów na I Spocie Mikołajowym Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu [FOTO] Polecamy

Ponad 300 samochodów na I Spocie Mikołajowym Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu [FOTO] Fot. Łukasz Jaracz

6 grudnia w Krośnie odbył się I Spot Mikołajkowy, czyli "nocna jazda samochodem bez celu". Fani czterech kółek spotkali się w ten wyjątkowy dzień w roku, by nie tylko pogadać i pojeździć nocą ulicami, ale również po to by, sprawić radość dzieciom z krośnieńskiego domu dziecka.

REKLAMA


"I Ty możesz zostać Św. Mikołajem", tak brzmiało hasło I Spotu Mikołajkowego zorganizowanego 6 grudnia w ramach "nocnej jazdy samochodem bez celu".

- Spot przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, na zlot przyjechało ponad 300 samochodów! Po prostu bomba! Ale nie tylko frekwencja była znakomita. Dobroczynność wszystkich również. Zebraliśmy mnóstwo darów - w imieniu dzieciaków z Domu Dziecka i swoim dziękujemy Wam z całego serca. To będą niezapomniane Mikołajki! - mówią organizatorzy nocnego spotu.

Do Krosna przyjechali, między innymi, fani motoryzacji z Jasła, Brzozowa, Mielca, Strzyżowa, Rzeszowa, Przemyśla, Jarosławia, Gorlic oraz z pięknych Bieszczad.

Do sobotniego spotu przyłączyły się i pomogły w organizacji jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych z: Chorkówki, Kobylan, Korczyny, Szczepańcowej oraz Żarnowca. - Wszystkim Wam bardzo dziękujemy! - mówią członkowie Team NJSBC KROSNO.

W niedzielę, przed godziną 15:00, prezenty trafiły do rąk dzieci z Domu Dziecka imienia ks. Zygmunta Gorazdowskiego w Krośnie.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

 • autor: mg

3 komentarzy

 • martini

  zaczarowana92. a czy ty zrobiłaś coś dla bliźniego w tym dniu??? lepiej coś zrobić niż siedzieć i tylko marudzić...

  Zgłoś nadużycie martini poniedziałek, 08, grudzień 2014 18:23 Link do komentarza
 • MRS

  Spoty organizowane są co miesiąc aby właśnie wspólnie pojeździć dużą grupą samochodów po mieście i okolicach... tym razem też miał być tylko przejazd a że przy okazji przejazdu zbierane były rzeczy i przyłączyło się do tego dużo ludzi nie ma nic w tym złego.. Jeśli nie rozumiesz całej inicjatywy NOCNEJ JAZDY SAMOCHODEM BEZ CELU to szkoda...

  Zgłoś nadużycie MRS poniedziałek, 08, grudzień 2014 13:17 Link do komentarza
 • zaczarowana92

  i jaki sens jest tej głupkowatej jazdy? zamiast ładować tą kasę na paliwo to byście przeznaczyli na Dom Dziecka.. bo tą bezsensowną jazdą bez celu nie sprawicie dzieciom, że będą szczęśliwe, nie pomożecie im czymś takim. Przejedziecie ulicami miasta i co sprawi się nagle cud bo dzieci staną się beztroskie i szczęśliwe..? chyba nie tędy droga.. Tylko zakorkowaliście ulice i przysporzyliście kłopotów tym osobom, którzy nie mają czasu na jakieś beznadziejne wycieczki.. i dziwię się bardzo, że w tym 'czymś' brały udział wozy strażackie.. żałosne.. wstyd dla was panowie, że się zajmujecie takimi błahymi pomysłami. Te osoby powinny być na straży a nie bawić się w najlepsze.. jakby tak się gdzieś coś działo to ich nie ma bo się w najlepsze bawią.. może troszkę rozumu co do niektórych osób..

  Zgłoś nadużycie zaczarowana92 poniedziałek, 08, grudzień 2014 12:14 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?