KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Rusza Rocksession Krosno 2015

Rusza Rocksession Krosno 2015 Fot. Łukasz Zajdel

Zespoły, które chcą wystąpić w trakcie tegorocznej imprezy Rocksession mogą już wysyłać zgłoszenia. Wydarzenie startuje 11 lipca. Przez 4 kolejne wieczory typowani będą wykonawcy, którzy powalczą w trakcie III Rocksession Festiwal.

REKLAMA


Rocksession powstał w 2012 roku z inicjatywy Pawła Fiejdasza, Marka Gonery, Przemka Polańskiego i Grzegorza Kuka. Rocksession to doskonała promocja zespołów, które dopiero startują na ścieżce muzycznej kariery i przede wszystkim solidne rockowe granie.

W sezonie letnim w ogródku Baru Monika w Krośnie odbywać się będą koncerty kapel, z których organizatorzy typują finalistów do Rocksession Festiwal odbywającego się we wrześniu.

W 2013 roku na dwudniowym I Rocksession Festiwal nagrodę główną otrzymał zespół Mindfield. Natomiast nagroda publiczności powędrowała do krośnieńskiego bandu Black Dust. Z kolei w trakcie II RS Festiwal jury pod przewodnictwem Jerzego Szlachty, przyznało Grand Prix Too Black Project, natomiast publiczność doceniła grupę Working Class.

Zespoły, które chcą wystąpić na Rocksesion mogą przesyłać swoje materiały (pliki audio, video, linki do nagrań a także zdjęcia i informacje o zespole) na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

W 2015 roku terminy Rocksession przypadają na 11, 17 i 31 lipca oraz 14 sierpnia. Z kolei podsumowanie tegorocznego grania, czyli III Rocksession Festiwal odbędzie się 28 i 29 sierpnia.

pp

  • autor: pp

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?