Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

Wyjątkowy koncert w Krośnie i benefis Marka Wiatra

Wyjątkowy koncert w Krośnie i benefis Marka Wiatra Fot. prywatne archiwum Marka Wiatra

17 kwietnia 2016 r. (niedziela) w sali RCKP w Krośnie odbędzie się uroczysty koncert estrady, teatru i opery. Wydarzenie zorganizowano z okazji jubileuszu pracy artystycznej znanego artysty, śpiewaka i malarza, Marka Wiatra.

REKLAMAArtysta od wielu lat organizuje na Podkarpaciu wielkie artystyczne przedsięwzięcia, począwszy od Kursów Mistrzowskich w Iwoniczu-Zdroju, festiwalu w Krośnie, a kończąc na festiwalu w Żarnowcu. Dzięki jego osobie region krośnieński gościł wielu wspaniałych artystów oraz teatry operowe i dramatyczne.

Na marcowym benefisie pojawią się znakomici śpiewacy, aktorzy oraz znane twarze telewizyjne. Wystąpią między innymi trzej polscy tenorzy, którzy zaśpiewają utwory wykonywane przez Jose Carrerasa, Luciano Pavarottiego i Placido Domingo.

Koncert połączony z Galą Operetkową uświetnią soliści Opery Śląskiej w Bytomiu, artyści Gliwickiego Teatru Muzycznego, krakowskiej Piwnicy Pod Baranami oraz Starego Teatru w Krakowie. Całość poprowadzi Jan Monczka, którego widzowie pamiętają z głównej roli w serialu "Tulipan".

W czasie trwania benefisu będzie można obejrzeć wystawę prac malarskich Marka Wiatra oraz portretów jego syna Tomasza – lekarza, dla którego malarstwo jest wielką pasją.

Po koncercie Marek Wiatr zaprasza wszystkich widzów na bankiet ze swojskim jadłem. Jednym słowem jubileusz zapowiada się imponująco. Różnorodny i atrakcyjny repertuar oraz znani wykonawcy gwarantują wysoki poziom artystyczny.

Bilety, w cenie 50 złotych, są do nabycia w biurze turystycznym OMNIBUS (budynek RCKP Krosno), tel. 134361067 od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 16.00 oraz w Gminnym Ośrodku Kultury w Jedliczu, tel. (13) 43 520 81.

red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj