KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Krzesło przyszłości" - konkurs z atrakcyjnymi nagrodami

"Zaprojektuj krzesło przyszłości" to konkurs dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych ogłoszony przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Krośnie, Grupę Nowy Styl i IBS Poland.

REKLAMA


Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu wizualizacji autorskiego projektu krzesła przyszłości, czyli krzesła obrotowego do pracy przy biurku oraz stworzeniu jego opisu konstrukcyjnego.

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych - przyszłych konstruktorów i projektantów oraz wszystkich, którzy chcieliby zawodowo zajmować się projektowaniem sztuki użytkowej i przedmiotów codziennego użytku. Należy przygotować autorski projekt krzesła obrotowego do pracy przy biurku. Stworzyć w dowolnej technice jego wizualizację oraz opis koncepcji produktu.

- Wizualizacja może zostać wykonana dowolną techniką: rysunkową, malarską, cyfrową, w formie audiowizualnej lub przy użyciu programu graficznego - mówi Alina Szastok, specjalista ds. PR i CSR Grupy Nowy Styl.

Liczy się nowatorski design, estetyka wykonania wizualizacji oraz merytoryczna zawartość koncepcji krzesła.

Oceniane będą aspekty techniczne, wzornicze i ergonomiczne zaprojektowanego krzesła. Nagrodą dla autorów najlepszych prac jest udział w profesjonalnych warsztatach projektowania 3D z najbardziej zaawansowanym systemem do modelowania, 3DExperience (odbędą się w Krośnie). Dla opiekunów uczestników przygotowano ergonomiczne krzesło biurowe.


Fot. Piotr Dymiński

Nagrody dla uczestników i nauczycieli:
- Profesjonalne warsztaty projektowania 3D z najbardziej zaawansowanym systemem do modelowania w przestrzeni, 3DExperience od Dassault Systemes.
- Manipulator Space Navigator firmy 3D Connexion.
- Ergonomiczne krzesło biurowe.

Termin dostarczania prac: 15 kwietnia 2016 roku. Szczegóły i regulamin konkursu są dostępne na stronie: www.krzesloprzyszlosci.pl

Kontakt w sprawie konkursu: Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Pigonia w Krośnie (Rynek 1) | tel. 13 437 55 25, mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ogłoszenie konkursu związane jest z podpisaniem umowy o utworzeniu kolejnej, unikalnej specjalności na PWSZ w Krośnie. Konkurs nie ma ograniczeń terytorialnych, ale warsztaty, które są nagrodą, odbędą się w Krośnie.

pd

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?