KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Jak wygląda lotnisko w nocy? Przyjdź na nocne zwiedzanie

zdjęcie ilustracyjne zdjęcie ilustracyjne Fot. Łukasz Jaracz

Aeroklub Podkarpacki w Krośnie zaprasza w sobotę (21 maja) na nocne zwiedzanie lotniska. Wydarzenie w Krośnie odbędzie się w ramach Europejskiej Nocy Muzeów.

REKLAMA


Jak wygląda hangar nocą? Co kryje w sobie spadochroniarnia? Te tajemnice odkryjesz już w najbliższą sobotę na krośnieńskim lotnisku! Wrażeń nie zabraknie. Aeroklub zaprasza na nocne zwiedzanie i pokazy lotów szybowcowych oraz skoków spadochronowych.

Zwiedzić będziecie mogli również salę historii lotnictwa i lotniczą modelarnię. Na pamiątkę nocnego wydarzenia, szkoła lotnicza zachęca na nocne zdjęcia z "żelaznymi ptakami".

Początek wydarzenia o godzinie 21:00.

Na lotnisku dostępna będzie mała gastronomia w Caffe Mucha.

mg
Fot. Łukasz Jaracz

 • autor: mg

9 komentarzy

 • P-ek

  Chcieliście sobie posiedzieć przy piwku i wódce w swoim "elitarnym" towarzystwie i w niezmąconym spokoju to sobie posiedzieliście. Odgrodziliście się zasiekami, betonowy pas będzie, laczków się nie zbrudzi. Ludzie popatrzą zza płotu jak się bawicie. Widzę że lotnisko pomału robi się lotniskiem towarzystwa wzajemnej adoracji i traktowane jest jak prywatny folwark. A całe społeczeństwo robi Wam dobrze.

  Zgłoś nadużycie P-ek poniedziałek, 23, maj 2016 20:50 Link do komentarza
 • P-ek

  W ogóle co to miało być ?! moja siostra była z rodzicami zaraz po 9 wrócili bo nic się tam nie działo, ciemno.. cisza. Ani samolotów, ani skoczków, ani pootwieranych hangarów. Ani żadnej informacji. Nikt nie kwapił się nawet o kogoś kto by się tam kręcił. Jakiś mikrofon, jakieś tablice informacyjne. Myślę sobie nie możliwe sprawdziłem, datę godzinę ok wszystko się zgadza idę zobaczyć o 22. Cisza jak makiem zasiał, ciemno pogaszone światła, hangary pozamykane. Wszystko pochowane..5 osób pracowników lotniska siedzi w barze. To co ja mam iść do baru przerywać nie wiem czy tym osobą co trzeba picie piwa i prosić o oprowadzenie, otwarcie hangarów, włączenie świateł. Nie chcieliście tego organizować, nie było chętnych żeby to jakoś poprowadzić, to nie organizujcie !! I nie róbcie z ludzi durni. Nikt nie będzie zaglądał po kątach w ciemności jak jakiś intruz. I prosił się o jakieś wskazówki gdzie i co można zobaczyć. Dziwicie się że tak mało osób hahahaha No proszę Was odemnie z rodziny 6 osób odwróciło się na pięcie i wróciło do domu. Bo lotnisko było wygaszone, pozamykane na 4 spusty. Tragiczna organizacja, nie poszanowanie ludzi. Wyglądało to jak byście pogasili światła i schowali się za drzwiami i czekali a nóż sobie pójdą i niech nie zawracają dupy. Żal, żal i wstyd na całego panowie. Żenada.

  Zgłoś nadużycie P-ek poniedziałek, 23, maj 2016 19:57 Link do komentarza
 • barbarossa

  veronika84
  Nie mam pojęcia o co się tobie właściwie rozchodzi.
  "Przyjechałam po 22:00. Cisza, pusto. To ja mam chodzić po ciemny lotnisku i na siłę szukać sobie rozrywki?"
  A czego się spodziewałaś disco-polo i fajerwerków na twoją cześć.
  " Podkreślam, że wasze sale, nie są dostępne od tak. Trzeba przejść przez jeden parking gruntowy, wejść za ogrodzenie... myślicie że kowalski będzie się tak zapuszczał?"
  Nikt najwidoczniej nie przewidział,że się pojawisz. W przeciwnym wypadku zapewne podstawiono by mercedesa aby cię przewiózł 50 m.
  "Zero informacji. świeciło się tam gdzie spadochroniarnia, ale obok jest taka wiata z drewna i tam mają grila, i chyba skoczkowie tam siedzieli"
  Skoro jesteś doskonale zorientowana gdzie jest spadochroniarnia i się w niej świeciło, to trzeba było podejść i się zapytać. Koniec języka za przewodnika mówi stare przysłowie.
  Ja ze swoim znajomym odwiedziłem Klub Seniora i jestem zadowolony,ale zawsze się trafi jakiś malkontent, któremu wszystko nie tak.

  Zgłoś nadużycie barbarossa poniedziałek, 23, maj 2016 14:07 Link do komentarza
 • veronika84

  @KKSL, posłuchaj. Przyjechałam po 22:00. Cisza, pusto. To ja mam chodzić po ciemny lotnisku i na siłę szukać sobie rozrywki?
  Gdzie organizator. W lanie miało być zwiedzanie hangarów, spadochroniarni, zachęcano do zrobienia sobie zdjęć z samolotami. Nie wspomnę o lotach szybowców, czy skokach spadochronowych, bo być może nie mieli zgody. Wszędzie ciemno. Ja idę z gośćmi z innego województwa, pewna wydarzenia a tu lipa! Podkreślam, że wasze sale, nie są dostępne od tak. Trzeba przejść przez jeden parking gruntowy, wejść za ogrodzenie... myślicie że kowalski będzie się tak zapuszczał? Zero informacji. jeśli chcieli zorganizować coś co można nazwać nocą muzeów, to chyba nie wiedzieli z czym mają do czynienia. Niech jedna czy druga osoba z dyrekcji przejdzie się w taki dzień do muzeum podkarpackiego i zobaczy jak się organizuje dla zwiedzanie dla mieszkańców! Tyle w tym temacie, bo jest mi przykro i wstyd... szczególnie że zabrałam tam moją rodzinę ze śląska.

  Zgłoś nadużycie veronika84 niedziela, 22, maj 2016 15:59 Link do komentarza
 • KKSL

  Jak ktoś chciał to trafił. W Klubie Seniorów Lotnictwa do zwiedzania, którego zapraszano od godziny 21 siedzieliśmy do 23.30.
  W tym czasie z historią krośnieńskiego lotniska i bogatymi zbiorami eksponatów zapoznało się około 20 osób. Więc jak możecie pisać,że nic się nie działo?

  Zgłoś nadużycie KKSL niedziela, 22, maj 2016 14:41 Link do komentarza
 • veronika84

  @lotnik_jaslo świeciło się tam gdzie spadochroniarnia, ale obok jest taka wiata z drewna i tam mają grila, i chyba skoczkowie tam siedzieli, nawet nie szliśmy, bo to aż głupio... w całym budynku aeroklubu było ciemno, hangary zasunięte. Ja widziałam jak podjeżdżały samochody z ludźmi i zaraz zawracały.

  Zgłoś nadużycie veronika84 niedziela, 22, maj 2016 14:21 Link do komentarza
 • lotnik_jaslo

  Organizować andrzejki umieją, mikołajki też, a ja liczyłem na jakaś nocną rozrywkę, co na to cały zarząd powie, że imprezy nie było i komunikatu, że pusto i ciemno wszędzie. Ludkowie siedzieli w barze i pili piwko, ale to chyba jacyś z lotniska.

  Zgłoś nadużycie lotnik_jaslo niedziela, 22, maj 2016 14:19 Link do komentarza
 • veronika84

  Ja też była i była ciemność. Przyjechałam zaraz po 22:00. Ludzi już nie było, albo w ogóle niczego nie było. Mam gości ze śląska i chciałam im pokazać lotnisko w Krośnie oraz nasze samoloty i szybowce... wstyd mi było jak przyjechaliśmy. Już nawet myślałam, że terminy pomyliłam ale nie...

  Zgłoś nadużycie veronika84 niedziela, 22, maj 2016 14:10 Link do komentarza
 • _krosniak

  To jakaś ściema. Nic na lotnisku nie było. Poszedłem z dzieckiem i co? Panowie w cafe mucha pili piwko, hangar zamknięty, ciemno wszędzie? O co chodzi? Narobiłem dziecku nadzieje na samolotu. Zawieliście.

  Zgłoś nadużycie _krosniak niedziela, 22, maj 2016 11:37 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?