KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

W niedzielę I Zlot Subaru w Krośnie

W niedzielę I Zlot Subaru w Krośnie Fot. archiwum organizatora

Już jutro (16 października) do Krosna zjadą miłośnicy Subaru. Będzie to pierwszy zlot Subaru Klub Podkarpacie organizowany poza Rzeszowem.

REKLAMA


- Spotykamy się regularnie od ponad roku, w każdą pierwszą sobotę miesiąca w Rzeszowie - mówi Darek Machowski z Subaru Klub Podkarpacie.

- W naszym pięknym Krośnie i okolicach można zauważyć coraz to więcej samochodów tej marki, jak i jej fanów. Dlatego padł pomysł, aby raz na jakiś czas organizować zloty poza stolicą województwa. Padło więc w pierwszej kolejności na Krosno. Może ktoś ma taki samochód i chciałby się spotkać z innymi miłośnikami subaru - zachęca Darek.

Więcej na profilu: facebook.com/SubaruKlubPodkarpacie

Zlot miłośników Subaru to kameralna "impreza".   
- Na naszych zlotach 'pojawia się od średnio około 15-20 samochodów Na zlocie nie organizujemy jeszcze żadnych konkurencji motoryzacyjnych, po prostu rozmawiamy o Subaru i nie tylko. Wymieniamy się informacjami na temat różnych modeli tej marki. Każdy służy poradą, poruszane są również tematy olejowe oraz serwisowe czy co, jak i gdzie. Jednym słowem jest to nasz sposób spędzania wolnego czasu z motoryzacyjnym tłem. Łączy nas wspólna pasja do tych wyjątkowych aut, jak i również życiowe pogaduchy na tematy różne. Organizujemy także wyjazdy na tor w celu doskonalenia technik jazdy - mówi o zlotach Darek Machowski z SKP.

W Krośnie na I zlocie dodatkowo zaplanowano ognisko i grill oraz krótki przejazd przez miasto.

I zlot Subaru w Krośnie
16 października 2016
godzina: 16:30
parking przy ul. Okrzei 1 (Galeria Zawodzie)

Zlot może stać się cykliczną imprezą w kalendarzu motoryzacyjnym Krosna.

pd
Fot. archiwum organizatora

  • autor: pd

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?