KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Nocna Jazda Samochodem Bez Celu" na rzecz Maćka Huczwy

"Nocna Jazda Samochodem Bez Celu" na rzecz Maćka Huczwy Fot. Wojciech Zborowski

"NAKRĘTKOWA AKCJA NA REHABILITACJĘ MAĆKA" to hasło Nocnej Jazdy Samochodem Bez Celu, która tym razem miała cel - pomoc dla małego mieszkańca Odrzykonia.

REKLAMA


Mały mieszkaniec Odrzykonia, Maciuś Huczwa, od urodzenia zmaga się z ciężką chorobą. Rodzina i przyjaciele zaangażowali się w akcję zbiórki nakrętek na rehabilitację.
 
- Zwrócili się też do NJSBC KROSNO z nadzieją na publikację i dotarcie do jak największej rzeszy ludzi dobrej woli i otwartych serc - relacjonują organizatorzy akcji na rzecz Maćka.

Hasło imprezy to "NAKRĘTKOWA AKCJA NA REHABILITACJĘ MAĆKA", odbyła się ona 8 kwietnia. Jak podaje Krosno112.pl, stowarzyszeniu "Troska o Twoją Przyszłość" z Potoka udało się zebrać w tej zbiórce publicznej 806 zł i 5 euro.

Akcja rozpoczęła się na parkingu przy ul. Okrzei w Krośnie. Jedną z atrakcji spotkania fanów nocnej jazdy bez celu były pokazy strażackie w wykonaniu jednostek OSP z Odrzykonia, Pustyn, Rogów i Rymanowa. W siedzibie Krosno112.pl stowarzyszenie z Potoka zorganizowało swój sztab, gdzie przeliczono zebrane pieniądze. 

Jeżeli chcesz pomóc Maćkowi, to więcej informacji znajdziesz tutaj: facebook.com/MaciejHuczwaWwwmaciejhuczwapl

pd
Fot. Wojciech Zborowski

  • autor: pd

1 komentarz

  • Tomasz W.

    Czy to prawda, że te dzieciaki z tej jazdy nocą dostali mandat za zaśmiecanie parkingu? Moja siostra, która mieszka na Okrzei nie zostawi na nich suchej nitki - sprawa zgłoszona ma być na policję i prokuraturę. Są inne formy zbierania pieniędzy na potrzebujących, a nie takie prymitywne spotkania. Czy było postawione tam WC? Czy zgłoszone było to jako impreza masowa?

    Zgłoś nadużycie Tomasz W. środa, 12, kwiecień 2017 11:47 Link do komentarza

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?