KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Malarstwo Czesława Nogi w krośnieńskiej bibliotece

Krośnieńska Biblioteka Publiczna zaprasza 11 października na otwarcie wystawy malarstwa Czesława Nogi. Ekspozycję można zwiedzać do 4 listopada.

REKLAMA


Czesław Noga, z wykształcenia inżynier górnik, obecnie na emeryturze. Od 2010 roku uczestniczy w zajęciach z malarstwa w Łańcuckim Uniwersytecie Trzeciego Wieku.

W 2012 roku jego obraz "Biała Dama w Łańcucie" otrzymał III nagrodę podczas wernisażu "Salon Obraz Roku 2012" w Łańcucie. Brał udział w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych. Swoje prace prezentował m.in. na wystawie w Restauracji "VIS á VIS" przy Hotelu "Alfred Palace" w Łańcucie oraz na wystawie "Świadek Świętości - w hołdzie Janowi Pawłowi II" zorganizowanej w Bibliotece Pedagogicznej w Łańcucie.

W czerwcu 2014 roku uczestniczył w zbiorowej wystawie członków grupy malarskiej Łańcuckiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie, a w lutym 2015 roku - w wystawie zorganizowanej z okazji 40-lecia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Łańcucie. Brał też udział w wystawach poplenerowych organizowanych przez Uniwersytet Trzeciego Wieku.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna | Salonik Artystyczny
Krosno, ul. Wojska Polskiego 41,
wystawa: malarstwo Czesława Nogi,
wernisaż: 11 października 2017 r., godz. 17:00,
ekspozycja: 11 października - 4 listopada 2017.

kbp, red.

  • autor: kbp, red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?