KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login


Jak To Powiedzieć?
Ucz się angielskiego online!

 


Piernikowe warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej

Piernikowe warsztaty bożonarodzeniowe w Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej Fot. archiwum

Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej zaprasza na piernikowe warsztaty bożonarodzeniowe dla dzieci i młodzieży szkolnej. Pierwsze zajęcia już 25 listopada.

REKLAMA


Od kilku lat, w okresie przedświątecznym, Muzeum Kultury Szlacheckiej w Kopytowej organizuje piernikowe warsztaty twórcze.

Udział w zajęciach z zakresu projektowania i wyrobu piernikowych ozdób choinkowych i wigilijnego stołu skierowanych do dzieci i młodzieży szkolnej jest sposobem na przybliżenie zapomnianych, tradycyjnych zwyczajów bożonarodzeniowych.

Tegoroczny program zajęć wzbogacony zostanie o techniki tworzenia piernika figuralnego połączone z lekcją muzealną i zwiedzaniem Muzeum Kultury Szlacheckiej. Zajęcia będą się odbywać się w piwnicach Dworu w Kopytowej, który niegdyś należał do sławnych z wypieku pierników Cystersów.

Warsztaty będą organizowane w soboty: 25 listopada, 2 grudnia, 9 grudnia, 16 grudnia 2017 roku, o godzinie 13:00. Maksymalna liczba uczestników 25 osób.

Konieczna jest wcześniejsza rezerwacja pod numerem telefonu: 788837412, lub poprzez formularz kontaktowy na stronie www.kopytowamuseum.eu/kontakt/

Koszt udziału w warsztatach wynosi 19 złotych od osoby.

wk, red.

  • autor: wk, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?