KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

Nowy cykl - "Kino Kobiet" i mega hit "Listy do M. 3"!

Krośnieńskie kino Helios zaprasza na pełen emocji, inauguracyjny seans Kina Kobiet. W środę, 15 listopada o godzinie 18:30 odbędzie się pierwsza odsłona cyklu przygotowanego specjalnie z myślą o Paniach! Oprócz wspaniałej komedii "Listy do M. 3", na Panie czekają konkursy z nagrodami oraz liczne atrakcje, które zapewnią wyborną zabawę w kobiecym gronie!

REKLAMA


Najnowszy film "Listy do M. 3" opowie historię kilku osób, którym w jeden magiczny dzień przydarzają się wyjątkowe chwile. Bohaterowie przekonają się o potędze miłości, rodziny, wybaczenia i wiary w to, że ten niezwykły świąteczny czas pełen jest niespodzianek. Gwiazdorska obsada, piękne wzruszenia, humor, wysokobudżetowa realizacja filmowa, przebojowa muzyka oraz bohaterowie, których nie da się nie lubić - to wszystko czeka na Panie w filmowej propozycji podczas pierwszego seansu z cyklu Kino Kobiet!
Wśród licznych konkursów organizowanych przed seansem znajduje się zawsze jeden - bardzo wyjątkowy! Fanki Kina Kobiet przybywają na seans w określonych stylizacjach, nawiązujących do filmu wieczoru. Przy okazji "Listów do M. 3" zapraszamy w strojach z akcentem świątecznym.

Warto się postarać i odnaleźć na przykład sweterek z reniferem lub choinką, ponieważ konkursach wygrać będzie można między innymi: bilety na koncert, książki, zestawy kosmetyków, vouchery na opiekę dietetyka oraz do Strefy Sportu i Relaksu!

Specjalnie wybrany na tę okazję film i pozytywne konkursy połączone z możliwością zdobycia licznych upominków to stuprocentowa gwarancja wspaniałej zabawy! Nie ma takiej drugiej imprezy, która byłaby skupiona wyłącznie na kobietach, tego seansu absolutnie nie można przegapić!

ak, red.

  • autor: ak, red.

1 komentarz

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?