Zaloguj
Zarejestruj się
KrosnoCity.pl
 
 

"Trójka" - wystawa grafiki podopiecznymi Fundacji dla Sztuki

Krośnieńska Biblioteka Publiczna oraz Fundacja dla Sztuki zapraszają na wystawę prac Ingi Ginalskiej, Natalii Mareckiej i Michała Tokarza pt. "Trójka".

REKLAMAInga Ginalska, Natalia Marecka i Michał Tokarz są podopiecznymi krośnieńskiej Fundacji dla Sztuki.

Inga Ginalska - ur. 1994 r., absolwentka Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie studentka Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku grafika. Pasjonatka historii sztuki, podróży i sportu. W swojej twórczości porusza wiele tematów, nie ograniczając się wyłącznie do przedstawień konceptualno-abstrakcyjnych. Techniką warsztatową, w której powstają jej prace jest serigrafia. Swoją przyszłość zawodową wiąże z grafiką projektową.

Natalia Marecka - ur. 1995 r., przygodę ze sztuką rozpoczęła w Liceum Plastycznym w Krośnie, gdzie opanowała podstawowy warsztat plastyka. Swoje zainteresowania rozwija studiując grafikę na Wydziale Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od lat fotografuje doszukując się w codziennym otoczeniu niekonwencjonalnych układów kompozycyjnych oraz gry światła z formą. Szczególne miejsce w jej zainteresowaniach zajmuje architektura, której zgłębianie jest pretekstem wszelakich podróży.

Michał Tokarz - ur. 1995 r., absolwent Liceum Plastycznego im. Tadeusza Brzozowskiego w Krośnie. Obecnie student Wydziału Sztuki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku grafika. Interesuje się tradycyjnymi technikami graficznymi, filozofią oraz estetyką. W swojej twórczości głównie zajmuje się człowiekiem, próbą uchwycenia natury ludzkiej i wszystkim, co się z tym wiąże. Swoje prace realizuje głównie w rysunku, malarstwie oraz wklęsłodruku.

Krośnieńska Biblioteka Publiczna, Salonik Artystyczny Biblioteki
wystaw: grafika pt. "Trójka",
wernisaż: środa, 10 stycznia, godz. 17:00,
Krosno, ul. Wojska Polskiego 41.

kbp, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

 

Przeczytaj dodatkowo

Sklep z częściami samochodowymi Ucando.pl

KONTAKT Z REDAKCJĄ

KrosnoCity.pl
ul. Tadeusza Kościuszki 49
38-400 Krosno
tel. 13 49 399 76
redakcja@krosnocity.pl

Dział reklamy i biuro ogłoszeń:
tel. 13 49 399 76
kom. +48 506 327 412
reklama@krosnocity.pl

Zaloguj lub Zarejestruj się

Zaloguj się

Zarejestruj się

Rejestracja użytkownika
Anuluj