KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Gotowi na wszystko. Exterminator" w kinie Helios!

na zdjęciu: Piotr Rogucki, Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot na zdjęciu: Piotr Rogucki, Paweł Domagała, Krzysztof Czeczot Fot. Mikołaj Tym, Anna Gostkowska (filmweb.pl)

Helios zaprasza na seanse najnowszej komedii "Gotowi na wszystko. Exterminator" - pełnej humoru przewrotnej opowieści o współczesnych mężczyznach, marzeniach młodości, niespodziewanej miłości oraz wystawionej na próbę przyjaźni…

REKLAMA


Piątka oddanych przyjaciół miała od dzieciństwa wielkie marzenie - chcieli wstrząsnąć polską sceną metalową i gromadzić na koncertach tłumy jako zespół o złowieszczo brzmiącej nazwie: Exterminator. Czas jednak pokazał, że młodzieńcze ambicje to jedno, a życie to drugie. Obecnie lider zespołu (Paweł Domagała), pracuje w sklepie ojca i przeżywa kryzys związku. Wirtuoz gitary Lizzy (Piotr Żurawski) to szeregowy pracownik banku. Basista Jaromir (Krzysztof Czeczot), codziennie podbija kartę w fabryce i usilnie stara się sprostać obowiązkom ojca rodziny. Perkusista Makar (Piotr Rogucki) wylądował w zakładzie psychiatrycznym. Z kolei piąty - Cypek (Sebastian Stankiewicz) - wyjechał zarabiać za granicę.
Pewnego dnia powracają wspomnienia - pani burmistrz (Dominika Kluźniak) okazuje się wielką fanką zespołu i obiecuje wesprzeć przyjaciół unijną dotacją, o ile doprowadzą do jego reaktywacji. Szybko okazuje się, że propozycja ma jednak mały haczyk: chłopcy muszą sprzeniewierzyć się swoim ideałom i wystąpić na kilku festynach, grając utwory dalekie od ich repertuaru.

Helios zaprasza na premierowe seanse przewrotnej komedii w gwiazdorskiej obsadzie "Gotowi na wszystko. Exterminator". Bilety są dostępne w sprzedaży, szczegółowe informacje znaleźć można pod adresem: www.helios.pl/exterminator

ak

  • autor: ak

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?