KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

"Atak paniki" - najnowszy film w kinie Helios! [ZWIASTUN]

"Atak paniki" - najnowszy film w kinie Helios! [ZWIASTUN] Fot. Hubert Komerski / Akson Studio

Najnowszy film w reżyserii Pawła Maślony to wielowątkowa opowieść, w której zwykli ludzie wpadają w wir nieoczekiwanych zdarzeń, co radykalnie odmieni ich życie... Helios zaprasza na premierowe seanse filmu "Atak paniki" już od najbliższego piątku, 19 stycznia!

REKLAMA


Atrakcyjna autorka kryminałów na randce spotyka swojego byłego. Wracające z wakacji małżeństwo wybiera najgorsze miejsca w samolocie. Nastolatek po raz pierwszy pali trawkę i przeżywa totalny odlot. Młoda dziewczyna ryzykuje, że koleżanki zdemaskują ją jako gwiazdę porno. Panna młoda z pomocą psiego psychologa rodzi na własnym weselu, a w tym czasie kelner próbuje uratować planetę.Brawurowa komedia, w której nic nie jest tym czym się wydaje, a codzienność zamienia się w czyste wariactwo to także znakomite kreacje aktorskie. W obsadzie znaleźli się między innymi: Artur Żmijewski, Dorota Segda, Magdalena Popławska, Julia Wyszyńska oraz Grzegorz Damięcki.

"Atak paniki" trafi do kin Helios w piątek, 19 stycznia. Bilety są już dostępne w sprzedaży. Zobacz tutaj www.helios.pl/atakpaniki

ak, red.

  • autor: ak, red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?