KrosnoCity.pl - Krośnieński Portal Informacyjny

Przełącz się na komputer Register Login

HELIOS: Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka cz. 5

HELIOS: Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka cz. 5 Fot. Kino Helios

Helios zaprasza na porcję filmowych niespodzianek w nowej odsłonie: Filmowe Poranki - Tęczowa Rubinka! Projekcję bajek poprzedzają atrakcje w holu kina oraz konkursy i zabawy na sali kinowej. Dla każdego młodego uczestnika przygotowano wspaniałe upominki od PLAYMOBIL!

REKLAMA


Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios odbywa się w co drugą niedzielę miesiąca, zawsze o godzinie 10:30. Przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów.

W niedzielę, 28 stycznia Helios zaprezentuje nowy zestaw bajek: Pobudka, Przepisy ruch drogowego, Tęczowy makaron, Kferansjerka, Kolorowe ochłodzenie.

Tęczowa Rubinka jest taka jak wszystkie dzieci w jej wieku. Uwielbia podróże w głąb wyobraźni, podczas których niesie pomoc swoim zabawkom. Gdy ktoś stamtąd potrzebuje pomocy, jej miś Ptyś sygnalizuje to migającym sercem i melodyjką. W czasie pobytu w Krainie Tęczy dziewczynka wciela się w różne role: lekarza, fryzjera, szefa kuchni czy strażaka, pomagając przyjaciołom wychodzić z największych opresji.

Scenariusz wydarzenia:
- zabawy i konkursy z animatorem: 10-15 minut,
- projekcja - zestaw bajek lub film: 60-70 minut.

Cena dla każdego uczestnika: 17 zł. Po seansie każdy uczestnik otrzyma "balonowy" upominek. Kolejne spotkanie z Filmowymi Porankami 11 lutego o godzinie 10:30!

Rezerwacje, regulamin Filmowych Poranków i konkursów znajdziesz - tutaj.

red.

  • autor: red.

Skomentuj

Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.

© KrosnoCity.pl 2008 - 2021

Top Desktop version

twn Czy na pewno chcesz przełączyć się na wersję komputerową?